Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ha egy srác/férfi magányosan...

Ha egy srác/férfi magányosan sétálgat erre-arra a szabadban, akkor ő a társadalom szemében egy "csavargó lúzer", viszont ha egy lány teszi ugyanezt, akkor őt megsajnálják/ismerkednek is vele, miért van ez?

Figyelt kérdés
Miért ez a kettős mérce?

2014. ápr. 21. 15:11
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
47%
ilyet még nem halottam soha
2014. ápr. 21. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
45%
Ez nem igaz.
2014. ápr. 21. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Nincs ebbe semmi lúzerség, nem mindenki azért csavarog a szabadban, mert baja van az élettel. Van akinek feltöltő élmény egyedül kóborolgatni. :)
2014. ápr. 21. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
7%
én ilyet nem tapasztaltam...
2014. ápr. 21. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Tőlem mindig kérdezik ismerősök, hogy mire jó nekem egyedül sétálgatni... Persze az egyiknek se jut eszébe, hogy eljöjjön velem... De kötözködni tudnak.
2014. ápr. 21. 15:18
 6/15 Költőnő? ***** válasza:
100%
Engem aztán ne "sajnáljon" meg senki, mikor egyedül mászkálok. Az csak az én időm egyedül igazán:)
2014. ápr. 21. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Énis sokat szoktam sétálgatni kb2órákat,akkor engem is csavargónak néznek?te jó ég.
2014. ápr. 21. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 Moszuke ***** válasza:

ilyet én se hallottam, hogy csavargó lúzer.

ami tény, hogy az, mert én akkor szoktam céltalanul sétálni vagy futni indulni ha kegyetlenül magam alatt vagyok..:D

de azért ilyen eddig talán 2x fordult elő? mindkettő természetesen szerelmi okokra vezethető vissza..:D

ettől én max lúzernek érzem magam.. mások meg egy sportoló vagy egyedül sétáló, természetkedvelő embert látnak.

2014. ápr. 21. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Az a hülye, aki emiatt hülyének néz.

Amúgy párszor engem is furcs szemmel néztek mikor így "kóboroltam" pedig lány vagyok.

17/l

2014. ápr. 21. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

csavargó lúzer? nem hiszem, inkább csak különc, meg nem értett egyén, de nem lúzer, én is szoktam egyedül kószálni, a lányokról ilyenkor mi a vélemény?


amúgy elég gáz a barátaidtól, hogy megkérdezik, de egyikük se megy veled, szóval lehet h nem is igazi barátok (már bocsi)

2014. ápr. 21. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!