Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Részegen csókolózás? Volt már...

Részegen csókolózás? Volt már hasonlóban részetek?

Figyelt kérdés
Ismerek egy fiút. Nem fűz hozzá semmilyen viszony, viszont már kétszer is kevertem vele részegen. 10 évvel idősebb nálam. Én 18 vagyok. Van néhány közös barátunk, és így ismerkedtünk meg. Egyébként nem szoktunk sokat beszélgetni, és teljesen más karakterek is vagyunk. Józanon meg sem fordult volna a fejembe, hogy ő meg én. Ez így mennyire gáz? Nem akarom, hogy azt higyje iszok és máris kapható vagyok, mert csókon kivül más nem történt.
2014. ápr. 22. 01:34
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
első blikkre talán annyi h akkor ne igyál.
2014. ápr. 22. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
belehánytam a szályába
2014. ápr. 22. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Igen,velem is előfordult már..Legtöbb esetet megbántam,volt amit nem :)

17L

2014. ápr. 22. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 tkodit válasza:
36%

17 évesen a "legtöbb esetet már megbántad"????


Tehát 17 évesen már nem egyszer smároltál részegen. Nehéz ilyenkor nem ítélkezőnek lenni, és élből leribizni...

2014. ápr. 22. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
53%

4-es, nehéz ilyenkor nem ítélkezni, és nem prűdnek tartani téged.

A kérdésre válaszolva: nem otthon - tehát más városban, fesztiválon - nem gáz. Ha otthon könnyűvérűnek kezdenek tartani, az már kellemetlen lehet.

2014. ápr. 22. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 tkodit válasza:
36%

A legkevésbé sem vagyok prűd, viszont RÉSZEGNEK lenni több alkalommal 17 évesen szerintem GÁZ. Nem áltatom magam, elfogadom, hogy 17 évesen már nem teljesen absztinens valaki, de én idősebb létemre sem ütöttem még úgy ki magam, hogy olyan emberekkel csókolózzak, akikkel nem akarok.


Továbbá nem látom be, hogy más városban miért jobb ribinek lenni. Úgy gondoltam, hogy az emberek a magukról alkotott kép miatt sem tesznek meg ezt, vagy azt, nem pedig azért, mert mások mit gondolnának róluk. Ez az igazi álszentség, gratulálok.

2014. ápr. 22. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Haha, hát előfordult már. Van, ami miatt kicsit szégyenkezem, de próbálom elfelejteni.


17L

2014. ápr. 25. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!