Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Aki csak egy szerszám gyárban...

Aki csak egy szerszám gyárban raktáros,110-et keres átlagban, és bár ezt munka időn kívül nem is sejtenék, mert jól öltözöm, megjelenésem is elfogadható, attól ugyanúgy leszűkül az ismerkedési lehetőségek tárháza? Pl gondolok itt jobb csajokra

Figyelt kérdés
2014. ápr. 23. 20:26
 1/8 anonim ***** válasza:
igen
2014. ápr. 23. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Van aki otthagyna mert fontos neki az egzisztencia...
2014. ápr. 23. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
a csajok kis részénél számít a lóvé, míg egy másik részénél a műveltség. a munkád alapján feltételezem, hogy nincs magas iskolai végzettséged. ennélfogva netes társkereső oldalakon a lányok egy része ki fog szűrni emiatt. de ha személyesen ismerkedsz, akkor sokkal jobbak az esélyeid. bár a lóvéra hajtó lányok így is ki fognak szűrni.
2014. ápr. 23. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Valóban nincs felsőfokú iskolám, csak 2 szakmám, eleinte azt hittem hogy a jó külső, ruha, elfedi ezt a dolgot, azonban amikor hallottam hogy valaki a saját rétegéből keres magához valót, akkor döbbentem rá hogy voltaképpen, csak hozzám hasonlóaknál lehet érdemes kezdeményezni.
2014. ápr. 23. 20:39
 5/8 anonim ***** válasza:
netto vagy brutto 110?
2014. ápr. 23. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
nettó
2014. ápr. 23. 21:52
 7/8 anonim ***** válasza:
kik azok a jobb csajok? a gucci övesekre ne pályázz.
2014. ápr. 23. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Kis gimis, cicababás külsejűekre gondolok
2014. ápr. 23. 22:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!