Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok nektek van pizsamátok?...

Lányok nektek van pizsamátok? Mármint abban alszotok éjjel? Mennyire gáz, ha egy pasi klasszikus pizsamában alszik? Hosszú ujjú felső és nadrág.

Figyelt kérdés
2014. ápr. 25. 21:18
 1/7 anonim válasza:
Nekem aztán tök mindegy, miben alszik egy fiú. Semmi gáz nincsen abban, ha hosszú fazonú pizsamában alszol. Személy szerint én is abban szoktam.
2014. ápr. 25. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem is van pizsim, de alapvetően az nem pizsama, csak annak használt ruhadarabok. Van egy mintás leggingsem, abban csak aludni szoktam, és ehhez általában hosszú, bő pólót veszek fel. Párom is klasszikus pizsiben alszik amúgy (kivéve, amikor velem van, mert olyankor meztelenül:P), ebben semmi ciki nincs. Persze nyilván nem mindegy, hogy valami egyszínű vagy mintás, vagy pedig micimackós :)
2014. ápr. 25. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Mr. Truth ***** válasza:
Nekem van egy boxer alsó meg egy polo meg egy nyuszi. :)
2014. ápr. 25. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

utolsó, mi az a nyuszi?:D plüss v ruhadarab ami számomra ismeretlen?:D:D:D


igen, van pizsamám, és nem érdekel h a pasim miben alszik:D

2014. ápr. 25. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én tél kivételével hosszú pólóban alszom bugyival/anélkül. Nem gáz a pizsi, max csak furcsa.
2014. ápr. 25. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Nyáron rövidnadrágos, hidegebbb idöben kezeslábas pizsiben alszom.

18/F

2014. ápr. 30. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Van pizsim, több is. Szeretek benne aludni, selyem anyagúak, engem ez megnyugtat, szeretem ahogy simogató érzést nyújt. Ha párommal vagyok akkor hálóinget veszek fel. Neki is vannak pizsamái, klasszikus hosszú ujjú elől gombos selyem. Abba alszik, még ha velem van akkor is, bár elég hamar lekerül róla:) Számomra nem gáz, szeretem ha elegáns egy férfi fürdés után is.
2015. aug. 1. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!