Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A legjobb barátom egy fiú....

A legjobb barátom egy fiú. Mindent tudunk egymásról, de mostanába megromlott a kapcsolatunk mit tegyek? Bővebben lent

Figyelt kérdés
3 éve a legjobb barátok vagyunk,és nincs is több köztünk. Viszont mostanába nem mondok el neki semmit,mert úgyérzem nem figyel rám. Van egy lány,aki tetszik neki,viszont mi utáljuk egymást. Nem azt szeretném,hogy ne legyen vele,hanem egy kicsit újra figyeljen rám (nekem is van barátom) . Mondtam már neki,és ő is tudja,ez nem jó.Nem akarom elveszíteni abátyjámat

2014. ápr. 26. 11:03
 1/4 anonim ***** válasza:
én is hasonló cipőben járok sajnos...ha nagyon nem törődik veled,akkor beszéld meg vele,hogy neked ez nagyon sz@rul esik,és hogy ez így nem mehet tovább. ha igazán számítasz neki,akkor megváltozik. bocsi,de én is ebbe a helyzetbe vagyok,ezért nem tudok sok okosat mondani :) de remélem segítettem
2014. ápr. 26. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Sajnos a csaj nem nagyon díjjazza,ha velem beszél,ezért mindent megtesz,hogy ne tudjunk beszélni. És a rózsaszín felhőitől nem látja
2014. ápr. 26. 14:01
 3/4 anonim ***** válasza:
(1. vagyok!) igen,ez tipikus.. nekem is fiú a legjobb barátom,és amióta megismerkedett egy csajjal,akivel komolyabb lesz,azóta eléggé leszar és nincsenek olyan mély beszélgetéseink.. nem tudom,hogy mit csináljak..szerintem beletörődök. remélem nálatok megjavul!
2014. ápr. 26. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

:/ mondtam neki,hogy egy kis időt szánjon rám,megígérte,hogy így lesz,de semmi változás..

Furcsa kesz,hiányozni fog,de szerintem elengdem.. Aztán majd rájön.. Nagyon sz@r,de ennél többet már nem tudok tenni

Te azért még ne add fel,bármi lehet még.. :)

2014. ápr. 27. 13:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!