Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Első közös együtt töltött...

Első közös együtt töltött nap, majd éjszaka. Mit tanácsoltok?

Figyelt kérdés

1 hónapja ismerjük egymást, eddig ötször randiztunk, de még csók sem történt köztünk. Hétvégére elhívott vidékre, ahol egész nap együtt leszünk, majd együtt alszunk.

Igazából amikor először felvetődött az ötlet, kicsit visszakoztam, hogy talán ez még túl korai, amit említettem is neki. Most ott tartunk, hogy azért megyünk.

21 éves vagyok, nem vagyok szűz, de mégis tartok tőle.

Ha eddig csók sem volt, akkor valószínűleg az este folyamán sem történik szexuális együttlét?

Mire kéne készülnöm? Mivel tudom elrontani az estét?


2014. ápr. 28. 22:15
 1/2 anonim válasza:
100%
Legyél laza, és figyelj oda saját magadra! Ha majd kívánod, és szeretnél vele szexelni, ne tartson vissza az, hogy "nem túl korai?" vagy "eddig még csók se volt, most meg...". Nyugodtan tedd meg, és engedd el magad! (Gumit azért vihetsz.) Viszont ha nem akarod, nyugodtan mondj nemet. Érezzétek jól magatokat ;) 23/L
2014. ápr. 28. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem ezen tök fölösleges parázni...
2014. ápr. 28. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!