Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Segíthetek? Tanácstalan vagy,...

Segíthetek? Tanácstalan vagy, vagy egyszerűen csak a magyarázat kell? Többi lent.

Figyelt kérdés
Annyi itt a tanácstalan ember, hogy Elhatároztam hogy segítek Nekik. Pasik és csajok is írhatnak. Viselkedés, személyiség, és Párkapcsolat elemző vagyok, értek a dolgokhoz. Annyi a kérésem hogy a hogyan dugjam meg, és társaival ne farasszatok. Köszöntem. :)
2014. máj. 7. 16:52
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem :D
2014. máj. 7. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

LOL :)

Egy igazi profi párkapcsolat-szakértő.

2014. máj. 7. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem! :)
2014. máj. 7. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Annyian írtok hogy ki sem látszom a levelekből :D mindenkinek a türelmét szeretném kérni :)
2014. máj. 7. 17:28
 5/6 anonim ***** válasza:
Mondd egy 17 éves házasságot ami anyagilag biztos,de a szex =a nullával,vagy egy egyéves kapcaolat folytatását választanád ami minden szinten látszólag jó,de voltak hazugságok,kibeszélhetõ hazugságok!Itt zérórol kellene indulni.Nagyon nagy a bizonytalanság.:(
2014. máj. 7. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Szia, privátban keress meg.
2014. máj. 7. 18:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!