Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Megismertem egy pasit tarskere...

Megismertem egy pasit tarskereson. Ugy volt h talalkozunk de kozbejott valami. Eltettuk jovo hetre. Megvan a telefonszamom, ha neten nem irunk o szokott irni nagyon kedves uzeneteket. De nem minden nap. Miert? Ma sem tudtunk beszelni es nem irt.

Figyelt kérdés
2014. máj. 11. 22:28
 1/3 Költőnő? ***** válasza:

mert őőőő... esetleg van saját élete?

pl meló, barátok, stb...

2014. máj. 11. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
mert a neje kissé zavarja
2014. máj. 11. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Atyaég, ha már ismerkedési fázisban azt várnád, hogy minden áldott nap veled foglalkozzon, mi lesz később? Remélem, a pasi olvassa, és sürgősen menekülőre fogja...

Én nő vagyok, de nem akarnék olyannal ismerkedni, aki abból csinál ügyet, hogy nem beszélgetek vele naponta. Kedves üzeneteket ír, ez nem elég? Mi kéne még egy ismerkedő fázisban, mikor még nem is találkoztatok? A csillagokat ne hozza le neked az égről? Előbb találkozzatok, ismerd meg jobban, aztán lehetnek "igényeid", de azért szerintem teljesen normális egy felnőtt ember esetében, hogy nem kizárólag egy másik emberről szól az élete! Ha neked másra van igényed: annyi kapcsolatfüggő, nyálasan romantikus pasi van, akik alig várják, hogy rázúdítsák a töméntelen szeretetüket valakire (bárkire), keress inkább olyat, jobban hozzád való!

2014. máj. 11. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!