Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hova lettek az egyedi pasik,...

Hova lettek az egyedi pasik, akik nem tucat páwák? (link)

Figyelt kérdés

De most komolyan, eltűnt az egyediség, az igény a különlegesebb/eltérő külsőre megszűnt. Ilyen pasik mért nem rohangálnak Budapesten? Vagy csak nekem tetszenek? :( 18L


[link]


[link]



2014. máj. 19. 18:17
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Az éjjel nappal budapest tele van ilyen gyökerekkel. Pl a szuszogós marci stb...
2014. máj. 19. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
23%

Egyetlen egy jó okot mondj, hogy miért legyek olyan, amilyet te keresel!


Jól lehet, te itt most ezt írod, aztán adatik egy férfi, aki szeretne téged, mindent megtenne azért, hogy boldog legyél, és te akkor jössz rá, hogy neked a tipikus rossz ember kell, aki kihasznál és megaláz téged. És pont ezért választjátok az ilyen embereket, és aki a szívét is nektek adta volna, ott töritek össze. Ezért legyek én olyan férfi, aki tud szeretni? Hát inkább nem.


20/F

2014. máj. 19. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Fültágítós, bagózó csávó, ez hol egyedi drága aranyom? :D
2014. máj. 19. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
akkor inkább stílusos, ha a kifejezés jobban megfelel.
2014. máj. 19. 18:31
 5/19 anonim ***** válasza:
Ha egy kis kreativitásod lenne,egyből találnál csillagom.
2014. máj. 19. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Elég sok ilyen van pesten, rossz körökben mozogsz.
2014. máj. 19. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

#5 mit értesz kreativitás alatt ilyen helyzetben?

amúgy a kérdés nem arra vonatkozott, hogy én iylen pasit keresek magamnak,hanem, hogy miért van annyira kevés egyedi stílusú srác manapság...

2014. máj. 19. 18:41
 8/19 anonim ***** válasza:
szőrős, gizda és cigizik? bocs, inget visel, nagyon egyedi...
2014. máj. 19. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

biztos vannak ott is csak nehezen veszed észre a tömegben:) meg ugye azért egyedi, mert nincs még egy olyan ;)

pl nekem fekete összevisszaálló haj, összefirkált tornacipő,bőrdzseki és enyhén szakadt farmer

ez elég egyedi?

2014. máj. 19. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
76%

szerintem ez is tucat páwa bár fingom nincs mit jelent ez a kifejezés, de kb pont az ilyenekre gondolnám...

Már majdnem írni akartam ,ahogy az elejét olvastam, de a végefelé elbizonytalanodtam ,a képek láttán meg már biztos voltam benne, hogy ami szerinted normális, az meg szerintem nem normális...

ez van.

talán jobb is így.

28/F

2014. máj. 19. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!