Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A külsője nem teljesen, de a...

A külsője nem teljesen, de a belső nagyon megfogott!?

Figyelt kérdés
Sziasztok!Rámírt egy lány,hogy találkozhatnánk,meg hogy kép alapján bejövök neki,megismerkedhetnénk,hát nekem kép alapján nem igazán jött be,de mivel nem volt egy ideje párkapcsolatom gondoltam,hátha lesz valami,a külsője így elsőre nem fogott meg teljesen,de belsőre teljesen tiszta és az pedig megfogott... Beszédes,sokféle témában jártas úgyhogy belsőre szinte kifogástalan.Szerintetek megéri így belekezdeni ebbe a dologba? Tegyem túl magam a gyerekes,külsőleges ismerkedés fokán?

2014. máj. 20. 16:42
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Inkább azt tudatosítsd magadban, hogy egy-két kép alapján baromira nem tudod megállapítani, milyen a kisugárzása a lánynak. Ha szimpatikus a belső tulajdonságai alapján, akkor minimum találkozz vele egyszer, mert az is lehet, hogy a képei teljesen félrevezetőek, és a valóságban nagyon más.
2014. máj. 20. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
igaza van az elsőnek, a képek nem jelentenek sokat
2014. máj. 20. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Félreértettétek... már találkoztam vele és az alapján mondom ezt,élőben másabb valamivel,de nem teljesen,inkább az a kategória akit nem szívesen vállalnék fel.
2014. máj. 20. 16:51
 4/9 anonim ***** válasza:
Találkozz vele! Aztán majd meglátod,mennyire előnytelen a külseje. És mit mondtál neki,mikor elküldte a képét? Mert ha netalán még meg is dicsérted szegény kiscsajt,akkor nagyon összetörheted vele a szivét. És gondolkodj el azon hogy milyen típusú ember vagy: komolyan csak nézegetni akarsz egy lányt,vagy szeretni is?
2014. máj. 20. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem meg ha úgy mondod azt, hogy nem szívesen vállalnád fel, hogy már találkoztatok is, akkor hagyd az egészet. Ha ennyire nem jön be, akkor legyen bármilyen szimpatikus is belső tulajdonságok alapján, mindig ott lesz benned egy "gát" és sosem fogod tudni igazán szeretni.
2014. máj. 20. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nem azt mondom,hogy annyira oly nagyon ronda,hanem úgy érzem,hogy kicsit magasra tettem a mércét,de átgondoltam és én tényleg szeretni akarom,nem divatmajom akarok lenni,ő egy normális lány,amiből keveset találni,úgyhogy nem fogom senkinek a véleménye miatt elutasítani.Köszönöm a válaszokat,én így döntöttem,nekem az érzelem többet ér a látszatnál :)
2014. máj. 20. 17:19
 7/9 PearlDiver ***** válasza:
Hajrá, szurkolok hogy így is maradjon!
2014. máj. 20. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Tudod, a szépség nagyon is múlandó dolog. Szóval, ha amúgy minden rendben, és kívánod is, akkor ne tétovázz.
2014. máj. 21. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Dobd el a álom nő gondolatot hülyeség a "álom lányok" csak csalódások úgy is ne külsőre menj hanem belsőre!!!

Én is olyan lányt választotam akinek a személyisége fogott meg annak idején nem tetszet de most már nagyon is tetszik és egy tipp ha jól bánsz vele akkor kivirágzik* vagyis miatad lesz szép és meg fog tetszeni egy idő után mi 1 éve vagyunk együtt és azóta már szebb lett és sokkal jobban megvagyunk :) tehát dobd el a álom lány gondolatot mert azokban csak csalódni lehet..

2014. máj. 23. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!