Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért hülyítik azzal az...

Miért hülyítik azzal az embereket, hogy a nőknek csak bunkó pénzes férfiak kellenek és a kedvesség nem ér semmit?

Figyelt kérdés
Volt olyan időszak, mikor bedőltem ennek, de már sokkal tisztábban látom az igazságot, hogy egészséges önbizalommal és saját magunk elfogadásával kelthetünk vonzalmat a nőkben. Azt vettem észre, hogy azok az emberek állítják ezt, akiket vagy ott hagyott a barátnőjük vagy sok visszautasítást kaptak és képtelenek változtatni önmagukban. Én azt látom, hogy az internet tele van ezekkel az állításokkal, de én az emberek között nem csak nagy képű embereket látok csinos nőkkel, tehát nem tudom, hogy miért folyik a csapból is ez a néphülyítés.
2014. máj. 25. 16:09
1 2
 1/16 Költőnő? ***** válasza:
Leírtad. Mert könnyebb mindig másra mutogatni kudarc esetén.
2014. máj. 25. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Nem tudom. Jó, lehet, hogy gazdag vagyok. Jó állásom van, van egy szép házam, jó kocsim, medencém az udvaron, és soha nem kell nélkülöznöm, de amíg bunkó voltam, tapadtak rám a csajok, csak nekem a bunkóság nem ment hosszú távon, az nem én vagyok. Viszont, amióta nem vagyok bunkó, nem kellek senkinek.


Egy dologban igazad van, a pénz nem számít.


28/F

2014. máj. 25. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
És akkor mit mondjon az ember, ha csak ilyenekkel találkozik? Nem sértődöttségből írom, de megválogatom a társaságom, és az értelmes csajok is mindig a rosszfiúkra buknak. Ez van. Az önbizalmammal kitörölhetem. Te meg örülj neki, hogy boldogulsz, de nincs ez így mindenkivel.
2014. máj. 25. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Noss.

Te is leírtad!

De tudod sok olyan ember van a világban , akik csak kudarcokat könyvelhetnek el maguknak az életükben nőkkel illetve férfiakkal kapcsolatban.

Akik így jártak mondjuk 7-10 csajjal is azok csak akkor fogják ezt elfogadni, hogy ha elfogadja őket egy lány úgy ahogy vannak.

Éppen ezért a leírásod egy általánosítás.

2014. máj. 25. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
szép és jó,de pénzel mit nem lehet megvenni ?:D akinek pénze van az csak nyerhet,kilóra vesz bármit nem h embereket/nőket....
2014. máj. 25. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Nem hülyítés, hanem tapasztalat megosztás ez.

Ès így is van. Nagyon kevés a kivétel.

Ezért is nem igazán szeretnék b.nőt, mivel alapból nem vagyok gazdag, bunkó macsó, ezért felesleges is kezdeményeznem.

2014. máj. 25. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Komolyan ezen az oldalon csak ilyen emberek vannak? Elég sok ismerősöm nem panaszkodik ezekkel. Nem lehet, hogy veletek van a gond? Esetleg túlságosan feszültek vagytok vagy nem tudjátok leszólítani a nőket?
2014. máj. 25. 16:54
 8/16 anonim ***** válasza:
Ja, mert az elő sem fordulhat, hogy valaki tényleg nem jár sikerrel, nem talál olyan lányt. Feltétlenül mi vagyunk a hibásak.
2014. máj. 25. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Kitalálom. Te lány vagy.
2014. máj. 25. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Nem vagyok lány, mondtam hogy sokáig én is hittem ennek a sztereotípiának, de aztán elkezdtem gondolkozni.
2014. máj. 25. 17:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!