Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Olyankor mi van, ha egy fiú...

Olyankor mi van, ha egy fiú túlságosan pici és kisfiús, mégis miféle lánynál érdemes próbálkozni ilyen adottságokkal?

Figyelt kérdés
Mert nem kezdeményezhetek örökké 14 éves kislányoknál. Azok közt volt, akiket nem zavart a kisfiús kinézetem és piciségem, de egy igazi nő, mondjuk egy érett 16-20 évs lány már csak egy öcsinek lát és lekoptat. Meg tényleg hülyén is néznénk ki egymás mellett. Mintha megrontana egy nő egy kisfiút. Szóval igazi pedofeeling.

#kisfiú #hátrány #adottáságok
2014. máj. 27. 00:09
 1/5 anonim ***** válasza:
hány éves vagy?
2014. máj. 27. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha elmúltál 18 5év Légió. Ott hamar férfit faragnak belőled (akkor is ha belehalsz XD)
2014. máj. 27. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Olyannál, akivel túl tudsz jutni az első benyomáson, és meg tud ismerni, és aztán, miután megismert, már nem zavarja. Te valószínűleg nem fogsz első látásra hódítani, szóval ne is próbálj meg ajtóstól rohanni a házba. Azaz, törekedj sok lány "barát" barátod. Onnan tovább lehet még lépni. Mindezzel együtt, el tudom képzelni, hogy vannak lányok, akiknek meg kifejezetten ez jön be.
2014. máj. 27. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Zabálni, edzeni, dolgozni, hogy formálódj arcra és testre is. És azért egy 16 éves lány még nem annyira érett... :D Majd meglátod... :)
2014. máj. 27. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
kérdezõ énis kisfiús vagyok.
2014. máj. 27. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!