Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A feminin férfiaknak milyen...

A feminin férfiaknak milyen nők jönnek be?

Figyelt kérdés
Olyan férfiakra gondolok, akikre simán rámondaná bárki, hogy melegek, de közben mégsem azok. Nekik inkább a nőiesebb vagy a férfiasabb nők jönnek be?

2014. máj. 28. 22:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem a kinézet határozza meg az ízlést...
2014. máj. 28. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
szerinted? :D
2014. máj. 28. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Nemcsak a kinézetre gondolok, hanem viselkedésre, beszédre, érzelmi világra stb.
2014. máj. 28. 22:46
 4/11 A kérdező kommentje:
Szerintem nem tudom, azért kérdem. :) Én csak reménykedni merek.
2014. máj. 28. 22:46
 5/11 anonim ***** válasza:

Nekem van egy-két ilyen "nőies" férfi ismerősöm. Nekik a nagyon nőies nők jönnek be. Pl. Jennifer Lopez, Kim Kardashian. A nagyon vézna tipikus mai egyen tinik nem.

De hogy ez mennyire általános, azt nem tudom :)

2014. máj. 28. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nekem meg pont hogy inkább a férfiasabb nők jönnek be.
2014. máj. 28. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

# 6/6

Nesze adok neked egy szakállas nőt akkor :D

2014. máj. 28. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Miért, te ismersz ilyen pasit? Már van kiszemelted? Mi az hogy feminin? sminkeli magát?
2014. máj. 29. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Egy ember több mint egy behatárolható meghatározható képlet.Csak azért mert valaki nőiesebb kinézettel bír és nem szőrös medve alkat még nem fog egy férfias nőt előnybe részesíteni csak azért mert férfias és egy nőiesnek kikiáltott személyt se fog előnyben részesíteni csak azért mert hűdenőies.


Egyébként meg személyes sztereotípiák is kialakulnak vagy bomlanak fel az emberekben,szóval ezt nagyon nem fogod tudni racionalizálni.

2014. máj. 29. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Kedves 9-es, igazad van, de mondom, én ezt a nőiességet nem a kinézetre értettem. (Lehet, hogy ez a "feminin" nem a legjobb szó arra, amire én gondolok.)


Jó, akkor konkrétan a helyzetről. Adott egy kedves, udvarias, szelíd férfi, akinek sem a modorában, sem a viselkedésében soha semmi durvaságot nem lehet felfedezni. Képes érzelmileg megnyílni, érzékenynek mondható. Szeret stílusosan elegánsan öltözködni, lenyűgözi minden apróbb szépsége a világnak (pl. egy szép virág a kertben). A beszéde (kiejtés, hangsúly) eléggé b*zis, ahogy a mozgása is. Emiatt állandóan melegnek nézik, holott nem az! Őszintén szólva én is előbb tudnék elképzelni mellette egy másik férfit, mint egy nőt. Azt viszont nem tudom, hogy akkor vajon milyen nők jöhetnek be neki.


Én nő vagyok, viszont elég férfias. És nem, nem kinézetre (na jó, talán minimálisan), hanem sokkal inkább gondolkodásra, viselkedésre, illetve az érdeklődési körömet tekintve. És nekem egyértelműen az előbb leírthoz hasonló férfiak jönnek be, nem a tesztoszterontúltengésesek (már elnézést a kifejetésért).

2014. máj. 29. 15:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!