Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Tegnap az edzőteremben együtt...

Tegnap az edzőteremben együtt szaunáztam egy számomra gyönyörű lánnyal és a barátnőjével. Vajon tetszem neki? Konditerembe járó lányok és fiúk véleményére lennék kíváncsi. Lehet konditeremben ismerkedni? (többi lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok

Sajnos ismerkedésben nem vagyok valami jó és nem igazán tudom mikor tetszem egy lánynak. 25F vagyok és vékony testalkatú és ezért kezdtem el edzeni, hogy alakítsak a kinézetemen és legyőzzem a komplexusomat. Már 1 éve edzek és kezdenek az izmaim is látszani. Régen mindig azzal csúfoltak "50kg vagy vaságyastól". Ennyit a múltról.


Tehát tegnap amikor edzés után beültem a szaunába akkor már két csinos lány feküdt bent. Az egyik nagyon tetszett. Talán még soha egy lány sem gyakorolt rám ekkora hatást. Szóval amikor beültem utána pár perccel a barátnője megjegyezte, hogy ő lassan kimenne és kérdezte a barátnőjét (aki tetszik), hogy ő hogyan bírja. Mire ő mondta, hogy jól és, hogy ez gyenge ahhoz képest amit egy másik helyen egy fürdőben tapasztalt. Szerencsére én is voltam már ott így megjegyeztem, hogy amikor én ott voltam akkor bizony nagyon hideg volt az ottani szaunában. Erre ő reagált, hogy "nem is..." és így elindult egy beszélgetés. Pár mondtad után a barátnője kiment, hogy neki elég. Ő bentmaradt szerencsére :) és azt a témát hozta fel, hogy a teremben az egyik srác milyen béna szöveggel jött oda hozzá. Én helyeseltem és miután már ketten voltunk bent bemutatkoztam és nyújtottam a kezem. Erre ő, hogy a keze kicsit izzadt mire én...persze elvégre egy szaunában ülünk. Erre elmosolyodott és ő is bemutatkozott és kezet fogtunk. Majd mondta, hogy végül is a teremben is izzadunk. Szóval aztán még kicsit beszélgettünk, majd lekászálódott és még váltottunk pár szót majd ő is kiment, mert már sok volt neki.

Szerintetek szimpatikus voltam neki? Ha legközelebb találkozunk a terembe akkor oda menjek hozzá edzés közben, esetleg elhívhatom pl. egy kávéra?

Vagy ez még így a második találkozáskor korai lenne?

Előre is köszi a válaszokat



2014. máj. 29. 16:24
1 2
 1/12 Golan Trevize ***** válasza:
12%

Azt nem tudom, de szaunában illetlenség pofázni, főleg mások beszélgetésébe beleugatni.

Először tanuld meg a szaunai illemszabályokat.

2014. máj. 29. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Haver ez igen!

Gratulálok,ebből még lehet is vmi!:D

2014. máj. 29. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
28%
1 te mekorra egy sz☆r darabb vagy istenem...
2014. máj. 29. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
57%

Az első tényleg hülye, ne foglalkozz vele! :D


Szerintem jó voltál, biztos szimpatikus voltál neki. Ha legközelebb mész, akkor beszélgethetsz vele, csak ne legyél túl nyomulós :)

2014. máj. 29. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
78%
filmbeillő mintabeli pontossággal mutatod be hogy kell ismerkedni.mi a kérdés?mindent jól csinálsz
2014. máj. 29. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat :)

Örülök, hogy jól csináltam és elvileg lehet esélyem.

Az az igazság, hogy egyébként én tényleg béna vagyok a lányokkal való kontaktusteremtésben.

2014. máj. 29. 18:40
 7/12 A kérdező kommentje:

Aki "16:46"-kor válaszolt attól kérdezném, hogy akkor még ne hívjam el sehova mert az nagyon nyomulós lenne.

Előbb pár alkalommal beszélgessek vele a terembe, hogy jobban megismerjem? Nem leszünk akkor barátok és kész?

2014. máj. 29. 18:44
 8/12 anonim ***** válasza:
Az vagyok, akitől kérdeztél :DD Szóval szerintem most még ne. Csak mutasd meg neki, hogy érdekel. Személy szerint én megijednék, ha egyből elhívnál, de én elég félénk vagyok, úgyhogy... Lehet erről fel kéne tenned még egy kérdést, és akkor mások is tudnak válaszolni :)
2014. máj. 29. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
52%
Én aztmondom ne várj mert a jó csajoknál minden perc számít,főleg azért ne várj mert akkor azt fogja hinni,hogy nem vagy tökös vagy annyira nem érdekled.A lányoknál fontos hogy határozottan vegyük el őket.Ez az evolúció törvénye.
2014. máj. 29. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
*Ja bocs elírtam: nem érdekled érdekel*
2014. máj. 29. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!