Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Egy olyan csajt akit csak...

Egy olyan csajt akit csak látásból ismerek milyen ürügyel érdemes leszólitani?

Figyelt kérdés
mit mondjak neki mikor odamegyek hozzá? Szeretném megismerni őt nagyon.

2014. máj. 31. 18:53
 1/5 anonim ***** válasza:
megvalaszoltad magadnak a kerdest
2014. máj. 31. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia"

megszeretnélek ismerni,őszinte szavakat használj,és ne hazudj

2014. máj. 31. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

magyarul te is csak azt akarod, ha pedig netalántán bele vagy esve és tudtára adod, hogy egyáltalán nem közömbös a számodra akkor pedig letámadtad


én már nem is gondolkozom azon, hogy mi a jó megoldás, javaslom tedd te is ezt


úgysem ezen múlik, ha jó vagy nála indíthatsz akár azzal is, hogy Hö?, ha pedig nem úgysincs mit tenni

2014. máj. 31. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
értem én, hogy van úgy, hogy fontos neked és nem akarod elszúrni a talán egyetlen esélyed, csak azt akartam mondani, hogy talán nem is azon múlik, úgyhogy ne görcsölj rá
2014. máj. 31. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
mondja ezt valaki, aki megpróbálta jól csinálni, mégis az lett a vége, hogy...próbálj elképzelni valami nagyon szörnyűt...sikerült? ok, biztos vagyok benne, hogy meg sem közelíti az én crappy endingemet
2014. máj. 31. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!