Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Van az osztályomban egy lány,...

Van az osztályomban egy lány, és nagyon tetszik nekem. Csak félek megmondani neki. Szerintetek meg tudom szerezni? Többi lent.

Figyelt kérdés

Én ötödikes vagyok Gabinak hívnak és nagyon tetszik az a lány. Szép, kedves stb...

Ott a baj hogy nem csak én hajtok rá, hanem még 2 osztálytársam. Ez egyik viccekkel akar bejönni neki, a másik meg keménykedéssel. Én ilyen szerény fajta vagyok. Már 10-20-szor szokott Gabikának nevezni is. Sokszor szoktam észrevenni, hogy engem néz és én is rá nézek. Akkor el szokott állni a lélegzetem 2-3 másodpercre. Informatika órán vele szembe ülök és mindig segítek neki. Ott is mindig Gabikának szólít. Arra is rá jöttem, hogy szereti a plüss állatokat. De nem csak úgy oda akarom neki adni, hanem előbb előveszem előtte, hogy meglássa és ha elkéri hogy megnézze, oda adom neki. Szerintetek ez jó ötlet? Ami hátrány nekem, hogy van egy icike-picike pocim. 53 kg vagyok. Járok birkózó edzésre, van sok érmem és egy jó sportoló porcelán díjam. És bokszolok is. Van egy táblagépem. Szerintetek ez előny vagy hátrány? Van esélyem nála vagy nem? Válaszaitokat előre is köszönöm. (Ha valaki meg szeretné nézni, hogy milyen a külseje, írjon és elküldöm privátba)



2014. máj. 31. 22:56
 1/4 anonim válasza:

Te komolyan elküldenéd vkinek privátba a lány külsejét?

Kicsit gondolkozz mit csinálsz még ha 5-ödikes is vagy;)

2014. máj. 31. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
sokan megnéznénk:DD
2014. máj. 31. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Engem erdekel a lany kulseje (nyugi lany vagyok es hetero) . Azert szeretnem megnezni mert latni kell az oltozkodesi stilusan, a beallasan, hogy milyen. A legkisebb reszleteket is latnunk kell, hogy valaszt tudjak adni
2014. máj. 31. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az az icike picike poci nem akadaly. A baratomnak is van es nagyon szeretem azzal egyutt. Sot neha pont hogy jol jon hogy fel tud falni egy egesz teritett asztalt! ;)
2014. máj. 31. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!