Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Nyugaton dolgozó magyar...

Nyugaton dolgozó magyar srácnak mennyire könnyű kint alkalmi/tartós kapcsolatot összehoznia?

Figyelt kérdés
Úgy általában könnyebb/nehezebb mint pl. egy magyar kisvárosban?
2014. jún. 9. 21:33
 1/8 anonim ***** válasza:
Hol kint ? Külföldön ?
2014. jún. 9. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Anglia, Németo., Ausztria vagy egyéb nyugati országra gondolok.
2014. jún. 9. 21:43
 3/8 anonim ***** válasza:

tegyük fel, hogy játszol valamilyen játékot


növeled a nehézségi szintet 1-el


szerinted?

2014. jún. 9. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Igen. A nyugati nők sokkal kevésbé jók összességében, de hagy fejtsem ki. Ha a magyarországihoz hasonlóan nőies, vagy nőiesebb nőkre vágysz, mint Magyarországon, akkor Kelet-Európa egyéb országait, Dél-Amerikát vagy a Távol-Kelet egyes országait javaslom.


A nyugati nők sokkal kevésbé nőiesek, feminimek, mint az előbb felsorolt helyeken élők, általában. Sokkal inkább begyűrűzött oda a nők közé egyfajta férfi mentalitás, ami megnyilvánul a kinézetükben, de a viselkedésükben is. A nyugati nők kevesebb időt fordítanak a külsejükre és a belső értékeikben sem olyan szempontokat tesznek előre, mint a kedvesség, gondoskodás, háziasság, odaadás, és nem jó anyák és jó feleségek akarnak lenni első sorban.


Cserébe ha értesz a nőkhöz (tehát a férfiak 10-20%-ában vagy) és tudsz velük kommunikálni, akkor könnyebb őket megdugni.

2014. jún. 9. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem Németországban 4 év alatt, még csak alkalmit sikerült. Őket nem bírtam elviselni hosszabb távon. Velem csak az alja áll szóba. (Mérnökként szakmában dolhozom) Állandóan étterembe járnának ahol persze én fizethetek. Emellé valamelyik akar ágyjelenetet, mások azt sem. Vannak (gondolom ) normálisak is, de azok találnak párt a helyi populációból. Múltkor beszélgettem egy orosz férfival (szintén mérnök). Ő kategórikusan mondta, hogy nem szabad német nővel kezdeni. Ravaszak, lehúzósak.
2014. jún. 9. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

#5-ös ez amit leirtál nekem baromság kicsit .Te egy olyan pasi lehetsz akinek fizetni kell hogy elmenjen valaki veled kajálni.

Kérdező te meg majd meglátod ezt csak akkor tudod ha dolgozol majd ott.Németül nem árt tudni :-)

2014. jún. 10. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
4-es jol irta, hihetetlen amit a Britt nok csinalnak. Mondjuk 10-bol 9 ronda mint a bun.
2014. jún. 10. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
#7 Csodalkoztok?🖐 Ezek elmebeteg liberális társadalmak, a magyar se sokban marad le, amikor a hülye gyerek leírja hogy barátnője van, de leszopna egy másik férfit, elmebeteg dekadens aberráltak, meg hogy a gyerek labilis lelki állapotban volt és a raszta barátja megcsókolta majd seggbe durrantotta. Nem kell ahhoz kimenni nyugatra, a nyugati liberális elmebetegseg mar rég begyűrűzött ide.... Szerinted a mai nőknek - sokaknak- miért kritikán aluli a értelmi szintje? Ez mind ennek tudható be....
2017. márc. 26. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!