Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Pocsajból ismerkedne valaki...

Pocsajból ismerkedne valaki velem?

Figyelt kérdés

2014. jún. 11. 16:59
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
P_csalji vagyok.
2014. jún. 11. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Pocsaj az egy létező település, Hajdú-Bihar megyében található, a Román határ mentén.

Igazából, azért vagyok kénytelen kiírni ilyen b_i kérdéseket, mert ez a legbiztosabb módja annak, hogy megbizonyosodjon az ember arról, hogy ebben a faluban van valaki aki hasonlóan "tanúlt" :D

2014. jún. 11. 20:12
 3/5 anonim ***** válasza:
csak te vagy egyedül onnan ilyen észlény
2014. jún. 12. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

nem vagyok rasszista, de azt elvárom, hogy iskolai végzettsége legyen.. lehet ezzel azt mondom hogy rasszista vagyok, ugyanis a cigányok java még a 8 általánost sem járta ki, de na..

S amúgy is, biztos forrásból tudom, hogy xy illető 60%ban esélyes hogy meleg (pletykák+személyes tapasztalat) s várva várom a pillanatot, hogy itt a neten összeismerkedjek azzal a fiatalemberrel. :3

2014. jún. 12. 16:39
 5/5 anonim ***** válasza:

"nem vagyok rasszista, de azt elvárom, hogy iskolai végzettsége legyen.. lehet ezzel azt mondom hogy rasszista vagyok, ugyanis a cigányok java még a 8 általánost

sem

járta ki, de na..

S amúgy is, biztos forrásból tudom, hogy xy illető 60%ban esélyes hogy meleg (pletykák+személyes tapasztalat) s várva várom a pillanatot, hogy itt a neten összeismerkedjek azzal a fiatalemberrel. :3"


Igen, rasszista vagy. De ugyan akkor igaz a többségre amit írtál.

Milyen végzettség? Erre pont van oldal: Elittárs

Viszont utolsó mondatodat nem értem.

Mármint értem, csak ahogy olvasom olyat mondasz mintha valakivel ezt megakarnád osztani.


Lásd:

"S amúgy is, biztos forrásból tudom, hogy xy illető 60%ban esélyes hogy meleg (pletykák+személyes tapasztalat) s várva várom a pillanatot, hogy itt a neten összeismerkedjek azzal a fiatalemberrel. :3"

Ezt valakinek mondani akartad, vannak barátaid?

2014. jún. 13. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!