Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Nem sül le a pofájukról a bőr...

Nem sül le a pofájukról a bőr azoknak a nőknek, akik csak egónövelés miatt regisztrálnak társkeresőre?

Figyelt kérdés

Az utóbbi időben nagyon ráértem, így kísérletezgettem.


Egyik kategória: a hiú. Rengeteg profil csak azért van regisztrálva, hogy legyezgessék a hiúságukat. Eszük ágában nincs ismerkedni, még bele sem kattintanak a levélküldő profiljába, hogy megnézzék, ki írt nekik. Gondolom versenyeznek egymással, hogy egy nap ki kap több levelet. Mintha az életben nem kapnának elég bókot.


Másik kategória: a totálisan felszínes. Baromira mindegy, hogy mit írsz nekik, milyen helyesírással, válaszolni fog, mert helyespasi van a képen. Példa a küldött levélre: "túróscsusza".

A minap beszélgettem egy olyan nővel (helyesipasiképet használtam), aki nagy büszkén közölte, hogy 99%-nak nem is válaszol (több száz kapott levélről beszélünk).


Szóval felesleges egy fillért is ilyen dolgokra költeni, mert csak szórakozásból vannak regisztrálva a nők. Nagyon kicsi hányaduk komolyan veszi, de pár nap alatt megunják és törlik magukat.


2014. jún. 12. 17:20
 1/10 anonim ***** válasza:
80%
Ő haver, van egy rossz hírem. Azok a nők akiket ezeken a társkeresőn találsz 90%-uk nem létezik és csak az oldal üzemeltetője implementálja a felhasználókat, hogy te azt hidd hogy most egy igazi nőnek írt.
2014. jún. 12. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Az elsőnél a pont...
2014. jún. 12. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
Normális nő férfi nem keres társat neten.
2014. jún. 12. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Akkor én nem vagyok normális? :)
2014. jún. 12. 17:31
 5/10 anonim ***** válasza:
Én voltam társkeresőn és találtam onnan párt, nem is egyet (persze nem egy időben :D) 25/N
2014. jún. 12. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem sül :D
2014. jún. 12. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Foganjunk az utcán egy csinos nőt sem veszel észre mert rohansz haza a gép elé?
2014. jún. 12. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

#5.

Egy nönek sokkal könnyebb a valóságban és neten is.

Te kapsz 200 levelet naponta míg egy férfi kb egyetsem.

Az én átlagom kb 100 levélből talán kettő ír vissza, és az is csak nem. De azok legalább veszik a fáradságot.

2014. jún. 12. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
8-as: tudod azért ne a nyúl vigye a vadászpuskát. A férfiak udvaroljonak a nőknek, és ne fordítva.
2014. jún. 12. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
54%
Meg imádom, hogy ezzel dobáloznak, hogy a nőknek könnyebb. Jah úgy látod, de nem könnyebb. Jön x bunkó ember, teljesen sablon szöveggel, és akkor válaszd ki, hogy melyik. Ráadásul legtöbbször én vagyok az útszéli, ha visszautasítóm.
2014. jún. 12. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!