Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok véleményét kérném: Ha...

Lányok véleményét kérném: Ha randin feláll a pasinak a farka, az nagyon ciki-gáz lenne?

Figyelt kérdés
nos tehát randin ugyebár a lányok a lehető legjobb formájukat hozzák, smink, sexy ruhák, parfüm stb, amitől mi pasik megbolondulunk. Na de mivan akkor, ha ott középett is megbolondul az a valami? :D tehát erre a kérdésre keresem a választ...

2014. jún. 16. 02:53
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
97%
Ha olyan lánnyal randizol, aki még nem látott faszt, akkor szerinte gáz. Később, amikor nem olyanokkal randizol, akkor meg már neked nem fog ennyitől felállni.
2014. jún. 16. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 Tegez ***** válasza:
92%

Attól még, hogy látni nem látta, csak tudja tán hogy hogyan működik.

Nem azt kérdezte (mondta), hogy elő is akarja venni.

Simán el tudom képzelni, hogy bejön a tapasztalatlanabb lányoknak is. Domborodik a nadrág, de jó is az !

2014. jún. 16. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
90%
én eggyáltalán nem tartom gáznak sőt izgató.. ;)
2014. jún. 16. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
82%
Értelmes lány még büszke is magára, hiszen ő okozza.
2014. jún. 16. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
Igazatok van. Csak nem feltételeztem a kérdezőről ilyen névvel, hogy értelmes lányt fog összeszedni.
2014. jún. 16. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:

Nekem most szerdán volt randim és hát, mivel a lány gyönyörű volt, jó párszor felállt, sokáig kemény maradt. Én utólag mondtam neki és elvileg nem vette észre, pedig elég feltűnő volt. :D


Szerintem nem ciki, természetes.

2014. jún. 16. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
úgy látom a női vélemények alapján hogy nem ciki. Ez nagy megkönnyebülés most nekem XD
2014. jún. 16. 03:59
 8/22 Emberek ***** válasza:
Szerintem nem gáz, bár fiú vagyok, és ha barátnőmmel vagyok általában áll a zászló. Ő nem veszi zokon, én tudom, hogy odavagyok érte úgyhogy innentől fogva nem probléma :)
2014. jún. 16. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

Nos, kezdjuk azzal hogy en nagyon-nagyon erzekeny vagyok ott lent. Egy szimpla urologiai vizsgalatot nem tudok megcsinalni mert vegig kokemeny vagyok :D


Na de, a sztori. Egy iszonyatjo csajjal voltam randin, szokasos kis etterem + parkban setalos nyari este. O iszonyatjol nezett ki, kicsit flancosabban mint vartam, az egesz lenye vadito volt. Onnantol kezdve hogy meglattam, kemenyen allt a zaszlorud, nem tudtam vele mit csinalni, ugy igazgattam hogy az ne nagyon latszodjon, de eszrevette, es csak mosolygott.


A seta vegen, leultunk egy padra (ez mar keso este volt), atkaroltam, hozzam bujt, ekkor megint eszrevette a dudort a nadragomban, ami, mivel ultunk, szepen kiemelodott. Elkezdett simogatni, szep lassan haladni a farkam fele, azt is markolaszta, simogatta egy ideig. Mikor mar nem birtam magammal tovabb, elmentunk egy elhagyatottabb zugaba a parknak, elovettem, hagytam hadd jatsszon vele, mikozben en is izgattam. Na ott mar o nem birt magaval, kerte hogy dugjam meg de jol, es vegulis ott befejeztuk, rendbeszedtuk magunkat, majd elmentunk hozza (de csak mert kozelebb volt a lakasa). Alig ertunk be a liftbe, mar elkezdett megint lefele kotoraszni, nem lehetett visszatartani, igy csak csokoltam es simogattam amit ertem. Utana beestunk a lakasaba, dugtunk egy-ket iszonyatjot, es utana majd egy evig jartunk (aminek java reszet a dugas toltotte ki).

2014. jún. 16. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
utolsó: ha ez a történet igaz, akkor te vagy a legszerencsésebb hapsi a világon!
2014. jún. 16. 12:26
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!