Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ilyenkor mi van? Essek kétségbe?

Ilyenkor mi van? Essek kétségbe?

Figyelt kérdés

Volt egy srác, akivel úgy állt lesz valami, társkeresőn szedtem össze, de nagyon úgy látszik, hogy mégsem. Mot, ha ez nem jön össze, nem tudom mit tegyek...Nem vagyok bulizós, nem járok ilyen helyekre a társkeresőkben nem bízok, az egyetemen, meg nagyon nincs senki aki bejönne vagy akinek bejönnék...most egyedül fogok maradni? Ilyenkor mi van?

22L


2014. jún. 16. 07:41
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
több mint egy éve ismerem a srácot, sok másikkal nem foglalkoztam,mert azt hittem vele minden rendbe lesz
2014. jún. 16. 07:43
 2/19 anonim ***** válasza:
Találkoztatok is vagy csak a neten keresztül?
2014. jún. 16. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Igen, ess kétségbe. És sírj.
2014. jún. 16. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Írj rám és segítek!
2014. jún. 16. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
igen találkoztunk
2014. jún. 16. 07:59
 6/19 anonim ***** válasza:
Ha nem jön össze, akkor ott az a sok másik akikkel nem foglalkoztál. De azt te se gondolhatod komolyan, hogy ő az utolsó esélyed az életben. Még csak 22 vagy nem 72 :D
2014. jún. 16. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
:D szinte biztos hogy így van,de így hogy nem nagyon járok társaságba, hát nem is tudom :D de majd alakul
2014. jún. 16. 08:17
 8/19 anonim ***** válasza:
Írj ki egy kérdést, hogy "hol vannak az ilyen és ilyen srácok a közelemben". Biztos kapsz pár ajánlatot kezdésnek :D
2014. jún. 16. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
haha :D azért annyira nem vagyok még megszorulva, kell idő még kiheverem :D
2014. jún. 16. 08:25
 10/19 anonim ***** válasza:

a megoldás, hogy járj társaságba. annyi idős vagyok mint te, és most valószínűleg más okokból, de én sem járok társaságba, és egyedül érzem magam sokszor, no meg esélytelen így bárkivel is összeismerkedni, ha én sem megyek ki sehová.

megoldás: változtatni kell! én amint tudok, változtatni fogok ezen, sőt már most is ezen vagyok, csak mondom van egy külső körülmény ami megnehezíti a dolgomat, de a lényeg, hogy apránként rá kell venni magad, szociálisnak kell lenni, nyitottnak az emberek felé.

nagyon zárkózott típus vagyok, szeretek egyedül babrálni, dolgozgatni, olvasni, de rájöttem, hogy ha néha vágynék is társaságra, egyszerűen nem lesz ott senki, mert én nem keresem őket máskor sem.

szóval a megoldás, hogy emberek között kell mozogni. én is ezt csinálom/ezt fogom csinálni.

ja és a netes társkeresők meg ilyen baromságok helyett szerintem a való életben jobb esélyekkel indulsz, tudom sokaknak bevált meg egyénfüggő, de én nem hiszek ezekben a virtuális vackokban, egy baráttal is nehéz beszélni a neten keresztül, rossz, hogy nem látod az élő reakcióit, az arcát, ha elmondasz neki valami pletykát stb. :D nem hogy egy leendő párkapcsolattal.. a neten írogatni csupa vacakolás. fel kell állni a gép elől, mindent nem lehet megtalálni a google-on, és ki kell menni. :)

:)

L/22

2014. jún. 16. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!