Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Egy komoly barátnőt szeretnék,...

Egy komoly barátnőt szeretnék, aki természet kedvelő, nincsenek hatalmas igényei, ha mondhatom így vidéki mentalitású, nem a pénz a legfontosabb számára, nem vagyok gazdag, van itt valaki aki reszben, vagy egészben magára ismer? .

Figyelt kérdés

23 éves vagyok,és privátban mindenkinek válaszolok.

Kérlek,csak normális válaszokat.


2014. jún. 16. 19:59
 1/10 anonim ***** válasza:
A kerékpár (vagy bicikli) egy emberi erővel hajtott kétkerekű jármű. 19. századi kifejlesztése után fokozatosan nyerte el a mai formáját. Egykerekű típusát monociklinek, háromkerekű változatát pedig triciklinek hívják. Kerékpár szavunkat a világhírű magyar sportember, az első magyar úszó, első magyar sportlap alapító és első Balaton-átúszó Szekrényessy Kálmán (1846-1923) alkotta, kiben egyik első hazai kerékpározónkat is tisztelhetjük.[1] A „kerékpár” szó szinonimái: bicikli, bringa, bicaj, bicó, canga, kera, drótszamár.
2014. jún. 16. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm,már ezt is tudom.

Valamit rossz helyre másolhattál...

2014. jún. 16. 20:26
 3/10 anonim ***** válasza:

A kerékpár felépítése és legfontosabb alkatrészei:

Váz, kerekek, kormánycsapágy, kormányszár, kormány, középcsapágy, hajtómű, pedálok, lánc, első és hátsó fogaskoszorú, fékek (abroncsfék, kontrafék (agyfék), felnifék: patkófék, „cantilever”-fék (az angol szóból), v-fék, u-fék, dobfék, tárcsafék), nyeregcső, nyereg, váltórendszer (első és hátsó váltók, váltókarok és a közlőművek: láncos, bowdenes és hidraulikus), első villa (merevvilla, teleszkópvilla), illetve teleszkópos hátsó villa esetén hátsó háromszög és hátsó teleszkóp, illetve a különböző csapágyrendszerek és egyéb szerelvények: lámpák, helyzetjelzők, csomagtartók, gyermekülések.

2014. jún. 16. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Hát ez nagy...:D Mármint ez a hülye, nem a kérdés. :) De ahhoz sok sikert! :)
2014. jún. 16. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Én is ilyen csaj vagyok, de idősebb :P

Ha itt kell csajt keresned ilyen fiatalon, akkor önbizalomhiányban szenvedsz és tessék összeszedni magad.


A kédés az volt, hogy van e valaki aki magára ismer: van :D

De ezzel nem mész még sokra, mert attól hogy van... mi van ha nem is akar ismerkedni? :P

Sok ilyen csaj van, csak nem ők a feltűnöek.

2014. jún. 16. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
-_-
2014. jún. 16. 20:40
 7/10 A kérdező kommentje:
Nincs önbizalomhiányom,próbálkozok mindenhol,de egyszerűen nem találok egy tisztességes nőt,a kor nem érdekes,ésszerű határokon belül.(+10év még rendben)környezetemben nincs ilyen
2014. jún. 16. 20:51
 8/10 anonim ***** válasza:

+10 év rendben? :O

Hát még pasiból se nagyon akarok +10 évvel idősebbet, bár inkább belefér. Fordított helyzetben nem jellemző, bár ezért irigylem is a pasikat :D

Egyszerűen már 1-2 évvel fiatalabb sráccal se mernék kapcsolatot kezdeni, hiszen 10 év múlva rájön, hogy talál majd tőlem egy 10 évvel fiatalabbat -_-

2014. jún. 16. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
nagyok az igényeid!
2014. jún. 16. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Szerintem nem
2014. jún. 17. 05:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!