Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hol tudnék ismerkedni Budapest...

Hol tudnék ismerkedni Budapesten élő 15-19 év közötti helyes, rendes meleg srácokkal?

Figyelt kérdés
17 éves srác vagyok, akiről senki nem is gondolná, hogy a fiúkat szereti. Felmentem egy társkeresőre de áááá undorító emberek vannak ott. Vannak itt heteros megjelenésű, viselkedésű, rendes, helyes, divatos meleg srácok? Én magam is ilyen vagyok:)

2014. jún. 18. 11:33
 1/4 A kérdező kommentje:
HETEROS fiúka gondoltam, és 20as meg 30as gádzsók ne küldjenek már meztelen képeket mert ilyenekre alapból nem válaszolok..
2014. jún. 18. 17:05
 2/4 anonim válasza:
szia, én nem vagyok otthon ebben a témában, de biztos vannak ilyen clubbok pesten, astoriánál is van egy, mert ismerősöm arra lakik. chaten szerintem nem nagyon érdemes mert sok ember csak szórakozik... én szoktam olvasni meleg blogokat szerintem ott is lehet, hogy találsz valami jót!sok sikert:)szurkolok
2014. jún. 24. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszönöm:)
2014. jún. 25. 18:23
 4/4 anonim válasza:
szia én heteros 19 éves sportos srác vagyok írj nyugodtan ha gondolod :)
2014. aug. 18. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!