Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Emo és emo kedvelő csajok,...

Emo és emo kedvelő csajok, szeretne valamelyikőtök ismerkedni? 14/f.

Figyelt kérdés
Bírom az emo stílust és jól kijövök az emokkal :). És nagyon bírom az emo csajokat, nemrégiben lett is volna egy emo barátnőm csak a legjobb barátom megsértette az illető csaj legjobb barátnőjét ezért a lány dobott engem :/ . És hát nem tudom hol találhatnék jelenleg szingli emo lányt mert a baráti körömben lévőknek jelenleg mind van pasija. Szóval megpróbálom itt is....

2014. jún. 20. 09:51
 1/6 anonim ***** válasza:
72%
melegek is ismerkedhetnek ?
2014. jún. 20. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
És az ewokokkal hogy jössz ki?
2014. jún. 20. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

tehát akkor te itt akarsz barátnőt keresni? :D az úgy nehéz lesz. :D ámbár ha gondolod rám írhatsz C:

13/L/poss-emo

2014. jún. 21. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
en szeretnek ismerkedni 2hete ismerkedtem meg rendesen az emo stilussal nagyon megtetszett most mar ugy sminkelem magam a hajamat is ugy csinalom.
2014. júl. 18. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Ewii08 válasza:
Attól függ h emo vagy vagy sem mert én igen és én az emo pasikra bukok!
2014. júl. 26. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Én szivesen ismerkednék veled :) ha gondolod írj privátba

14/L

2014. aug. 4. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!