Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért hangoztatják a pasik,...

Miért hangoztatják a pasik, hogy értelmes, talpraesett, kiegyensúlyozott, önálló gondolatokkal bíró csajt szeretnének? Ha utána pont ezekkel a tulajdonságokkal nem tudnak mit kezdeni?

Figyelt kérdés
2014. jún. 21. 12:18
1 2 3 4 5 6 7
 1/63 anonim ***** válasza:
Én nem szoktam semmit hangoztatni, úgyhogy nekem elárulhatod, hogy mégis mit kellene kezdeni ezekkel a különböző tulajdonságokkal?
2014. jún. 21. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/63 anonim ***** válasza:
100%
Ez életem egyik kérdése.
2014. jún. 21. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/63 A kérdező kommentje:
Értékelni :)
2014. jún. 21. 12:20
 4/63 anonim ***** válasza:
83%

Én ilyen vagyok, mint amit leírtál. De: ezek miatt a dolgok miatt vannak a személyiségemben olyan jegyek, amik már nem szimpik: nem vagyok nőies (nem félek pl. a póktól), nem kell megmenteni helyzetektől, ki tudok állni magamért.


Elvárják ezeket a dolgokat, de csak egy határig. Ha nem találják a helyüket melletted, úgy érzik, hogy nem halsz meg, ha ők elhagynak, akkor nem maradnak veled.


Same rules apply.

2014. jún. 21. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/63 A kérdező kommentje:
Nekem pont madárfóbiám van, tehát egy galambtól is megmenthetnek és hálás tudok lenni érte :)
2014. jún. 21. 12:28
 6/63 anonim ***** válasza:

Amelyik ilyen, azaz elméletileg kedveli a fenti tulajdonságokat, de gyakorlatban már nem annyira, az addig szereti az önálló gondolatokat, amíg azonosak az övével.

Aztán van, aki szerencsére nem ilyen, ilyenkor érzi úgy az értelmes, talpraesett lány, hogy emberére akadt, és ugyanez fordítva.

2014. jún. 21. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/63 anonim ***** válasza:
100%
4-es, attól lesz valaki nőies, hogy fél a pókoktól, és meg kell menteni néha?
2014. jún. 21. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/63 anonim ***** válasza:
0%

7-es: igen, én mindig ezt hallom, hogy mivel nem halok meg nélkülük, akkor minek is lenne rájuk szükségem.


a kérdező viszont nyámnyila hisztigép, úgyhogy van esélye:D

2014. jún. 21. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/63 A kérdező kommentje:
A nőiességre legalább negyven dolgot tudnék írni kapásból...
2014. jún. 21. 12:32
 10/63 anonim ***** válasza:
Érdekes emberekkel hozott akkor össze a sors eddig. :D nekem teljesen új ez a felfogás.
2014. jún. 21. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!