Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Alacsony, vékony fiú miért...

Alacsony, vékony fiú miért nem kell egy lánynak sem, miért csak magas fiúknak adtok esélyt lányok?

Figyelt kérdés
2014. jún. 21. 18:33
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Magas, vékonyak sem kellenek nekik.
2014. jún. 21. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Mert ehhez van kedvünk.
2014. jún. 21. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
a lányok mindig visszautas0tják a nagyon magas vékonyabb fiukat de nem értem miért
2014. jún. 21. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Szerintem nem ezen múlik.
2014. jún. 21. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Istenem kérlek ne hozzuk fel a témát..
2014. jún. 21. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Én szivesen adok neked egy esélyt. Igaz, hogy éreztetni fogom végig, hogy csöppet sem vonzódom hozzád, mert nem vagy vonzó a számomra és csak szánalomból vagyok veled, de az esélyt megkapod, ha kell.
2014. jún. 21. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Mert nem számítanak csak a külsőségek kvák nem jöttél még rá ?


Am tehetsz ellene elég könnyen kezdj el gyúrni könnyen jön fel az izom ha eleget eszel, de azt is kell tudni hogy mit.

Vékonyból enyhén izmos lehetsz heti 2 edzés 3 hónap alatt megfelelő mennyiségű kajával.

2014. jún. 21. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

1,3:

De a kérdező csak a MAGAS fiúkról beszélt ellenpéldaként, nem a magas vékony fiúkról.

Tehát alacsony, vékony fiúk vs. magas fiúk.


Kérdező:

Amiért te sem adsz esélyt egy nagyon ronda lánynak, akiről 1 másodperc után tudod hogy nem tetszik és biztos sosem állna fel rá a farkad se.

Na, pont ezért.


Egyébként meg ez is hülyeség. Én 195 cm vagyok, a legjobb barátom meg 165 cm. Pár éve a gimiben még csupasz arcú, kopasz, vékony gyerek volt. Nulla nő. Azóta eltelt 3 év. Kigyúrta magát nagyon, szakállat és hajat növesztett, valamint jobban öltözködik. Emellé, ezek miatt még az önbizalma is megjött, hiszen ezek miatt jobban tetszik a nőknek.

És tessék, azóta több nővel kúrt, mint én.


Szóval egyáltalán nem csak a magasság számít. A legjobb barátom példája is mutatja hogy alacsonyként is lehet sok és jó nőkkel kúrni, ha az egyéb tulajdonságaidat meg feljavítod.


De nem logikus? Ha valamiben nagyon rossz vagy (alacsony), akkor más tulajdonságaidban meg legyél nagyon jó, hogy így kompenzáld.

2014. jún. 21. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

#8 Új vagy itt és ezért nem értetted?

A válaszom alapján meg le lehet szűrni azt is, hogy a magas vékony fiúk sem kellenek nekik ezzel megcáfolom azt, hogy minden a magas fiúnak adnak esélyt.

2014. jún. 21. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

9:

Ja, így értem. Nem lehet általánosítani, persze. Egy ge-.ci vékony, ronda magas fiúnak biztos kevés esélye van. De a többi része fenntartom, hogy igaz.

Amikor balf-.asz vékony magas voltam, én is béna voltam a csajoknál. A 30 centivel alacsonyabb haverom most jobb a nőknél, mint én most vagyok vagy valaha voltam.

Szóval mindenkinek fejlesztenie kell az egyéb tulajdonságain, amiken változtathat.


A magas is ki tudja gyúrni magát, az alacsony is. A magas és az alacsony is meg tudja találni a számára legjobb arcszőrzetet és hajviseletet. Mindkettő tud jobb ruhákban öltözködni. És ezek még CSAK a külsőn való változtatások. Belül is rengeteget, de rengeteget lehet változni, változtatni.

2014. jún. 21. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!