Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok, milyen udvarlási...

Lányok, milyen udvarlási formák hiányoznak nektek ismerkedés során srácok részéről?

Figyelt kérdés

Nem hiszem, hogy annyira igénytelenek lennénk, hogy megelégszünk az egyből ágyba döntéssel.

Félreértés elkerülés miatt írom azt, hogy INGYENES és ŐSZINTE udvarlási formákra gondolok. 26 L



2014. jún. 27. 12:10
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Érjen oda pár perccel hamarabb a randi helyszínre, hogy ne rá kelljen várni. Én pontos szoktam lenni.

Randi végén kísérjen haza.

Ha nehéz táska van nálam ajánlja fel, hogy ő hozza -> bár ezt inkább ne 1. randin, sajnos nem lopásmentes világban élünk.

Köszönje meg a napot/estét.

2014. jún. 27. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
inkább az udavriasság ami jó pont, pl kinyitja a kocsi ajtót ha kocsival van, felsegiti a kabátom, megvárja hogy én ülök le elöször mondjuk a kávézóban, ha bkv-zunk felajánlja a szabad helyet ilyesmi.
2014. jún. 27. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Szeretem azt,ha figyelmes és odafigyel arra,amit mondok.Emlékszik pár héttel ezelőtt mondataimra stb.,mert akkor tudom,h tényleg érdeklem.Kinyitja az ajtót,elvisz sétálni,megfogja a kezem,ha hideg van,kölcsönadja a pulcsiját:)A Kedvemért néha romantikus meg ilyenek.Ezek mind nagyon kedves dolgok.:)Hazakísér.Ilyesmi,tudom h van pár nagyon alap dolog,de vannak olyan srácok(Tisztelet a kivételnek!! :) ) akiknek ezt mondani kell.
2014. jún. 27. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!