Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hol tudok magamnak pasit...

Hol tudok magamnak pasit szerezni, ha elég felénk vagyok és biztos, hogy nem tudnék senkit leszolitani? Ja meg fiatal vagyok még.

Figyelt kérdés

2014. jún. 28. 22:29
 1/8 anonim ***** válasza:
Mit jelent az hogy fiatal?
2014. jún. 28. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
én is ilyen vagyok (15), de hagyd, majd egy pasi megszerez...:D
2014. jún. 28. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Majd idővel kialakul ez.. ne is úgy akarj pasit hogy leszólítgatsz embereket az utcán.
2014. jún. 28. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Én is 15 :), lehet,hogy tényleg hagyom,csak elbizonytalanodtam meg minden.
2014. jún. 28. 22:33
 5/8 C0r3 ***** válasza:
Ha rajtam múlna arra várhatnátok. Én még egy lányt sem szólítottam le, viszont engem már vagy 4x. Mondjuk ez lehet, hogy azért van, mert töketlen vagyok, na de nembaj. Amúgy minek leszólítani? Elég ha ismerősi körből szerzel magadnak egy srácot. Biztos vannak barátaid, akinek vannak fiú barátai. Nem lehet az olyan nehéz :D Így még nekem is menne. (16F)
2014. jún. 28. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha mindenáron pasi kell, írj egy privit! xD
2014. jún. 28. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Hát igazából van egy barátnőm aki már minden fiú barátommal volt és úgy, hogy tudom, hogy vele voltak így annyira nem jön be a dolog...
2014. jún. 28. 22:38
 8/8 C0r3 ***** válasza:
5. vagyok.. Hát ha nagyon nem jön össze élőben, akkor inkább szerezz fiú ismerősöket neten keresztül. Legrosszabb esetben lesz egy barátod. A leszólítás nekem kicsit gáz, és kínos is.
2014. jún. 28. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!