Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok/ hölgyek ti hogyan...

Tapsi018 kérdése:

Lányok/ hölgyek ti hogyan kezelnétek a szituációt? Esetleg érdemes lenne tennem egy próbát?

Figyelt kérdés
Ismerkedek egy velem egykoru lányal (19) és arra gondoltam hogy mikor végez a munkehelyén én ott fogom várni egy kávéval meg talán egy szál rózsával, mind ez persze reggel 6 kor mivel éjszaka dolgozik vagy ez már túl nyálas? túl rámenős? segítsetek ! :)
2014. jún. 30. 09:23
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem aranyos és ha tetszel neki, biztos örülni fog
2014. jún. 30. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Jópofa lehet. De te ismered, lehet, hogy nem tart ott a kapcsolatotok, hogy az egész munkahelye lássa. Kellemetlenül is elsülhet, ha utána rajta röhög az egész műszak
2014. jún. 30. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
azért egy éjszakai műszak után nem nagyon kell az embernek a kávé hanem az alvás :D
2014. jún. 30. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én örülnék neki. :)
2014. jún. 30. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Hát, a kávét én kihagynám, nem tudnék tőle utána aludni....


A többi akkor OK, ha azt látod, vevő a közeledésedre... ha nem, akkor rosszul is végződhet, ha pl. ahogy előttem már írták, hogy esetleg kollégák elkezdik cikizni miatta...

2014. jún. 30. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 mantis religiosa ***** válasza:
Szerintem is várj amíg nappalos műszakja lesz. Éjszakai szolgálat után Én sem igazán vágyom másra, mint egy csendes, sötét, kellemesen hűvös szobára, egy vetett ággyal. Tudod az első benyomás nagyon fontos, és ez esetben véletlenül is rosszul sülhet el.
2014. jún. 30. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hmm érdekesek a válaszok és köszönöm negativ és a pozitívakat is, de mind a ketten diákmelózunk és szerintem pnt hogy teszünk az ottani dolgozokra :) sőt inkább imádnak minket már csak a munkánk miatt is, másrészt fentvagyunk általában délig mivel hazakisérem , és ezért is gondoltam jó ötletnek a kévát és már egy percet sem bírok ki nélküle...
2014. júl. 1. 08:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!