Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért van az, hogy én nem...

Miért van az, hogy én nem vagyok képes rendes kapcsolatban járni egy lánnyal, de arra van igényem, hogy egy lányt ölelgessek, smároljunk meg szexeljünk?

Figyelt kérdés
Valamiért mindig így rontom el, mert a lányok járni akarnak, én meg csak a testiségre vágyom velük. Sok lánynak miután ez megvolt lejön, hogy én nem akarok velük járni és aztán nem akarnak semmit sem tőlem, max barátságot. Legutóbb is így buktam egy csajt, inkább összejött egy rondább gyerekkel, aki komolyan gondolja vele, mint velem, aki lazán, kötetlenül gondoltam volna. Nem értem miért nem megy ez a kapcsolatosdi nekem, de az ilyen nyálas, romantikus dolgoktól is rosszul vagyok, viszont az ölelés például nagyon jó dolog, meg a csók, petting, szex, megérinteni egy lány finom, puha bőrét. Az ilyeneket szeretem, csak ne legyen járás meg túl komoly dolog belőle.

2014. júl. 2. 13:31
 1/9 anonim válasza:

én is ezt kérdezném attól a pasitol aki ugyan ezt akarja velem..

17/lány

2014. júl. 2. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
a te hibád nem a lányé
2014. júl. 2. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

ezt hívják úgy, hogy érzelmi lámaság

ne hibáztass mást, ez csak a te hibád, te bajod

amúgy nem értelek, miben fáj neked az a pár óra amit a lány társaságában nem dugással hanem mondjuk mozizással vagy beszélgetéssel töltesz...

2014. júl. 2. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
3-as, közös program anélkül is meglehet, hogy nem járunk.
2014. júl. 2. 13:43
 5/9 Gorgo 20 ***** válasza:
Egy pasi képes kapcsolatot és kedvességet szimulálni a szexért, és egy lány tud szexet szimulálni a kedvességért és a kapcsolatért. Valahogy így működik, a csajoknak nincs annyi igényük a szexre elég ha 1 héten 2 szer jól be várják nekik, ők inkább a romantikáért és a rózsaszín ködért vannak oda. Mázlistának kell lenned hogy egy nimfomán ribit fogj ki aki hasonló képp gondolkodjon mint te.
2014. júl. 2. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
de 4#es, akkor meg mi a különbség?
2014. júl. 2. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
minek tesznek itt fel ilyen kérdéseket?
2014. júl. 2. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
# 6 Úgy érzem, így barátként nincs akkora kötöttség, nincsa za a megfelelni akarás, nincs az, hogy fú, én most nem vagyok egy alfahím, kemény macsó, de legalább így is kedvel és megölelhetem minimum.
2014. júl. 2. 13:50
 9/9 anonim ***** válasza:

hát ez szerintem csak belemagyarázás

a "járás" nem változtat semmin... elmész vele valami programot csináltok, aztán este megdugod... ennyi... ha meg sok időt töltötök együtt, akkor úgyis fellép az igény arra, hogy esetleg viselkedj normálisan mellette.. ha jártok, ha nem

2014. júl. 2. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!