Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ezek szerint a falusi csajok...

Ezek szerint a falusi csajok is ugyanolyan durván válogatnak külsőre, mint a városi meg nagyvárosi csajok?

Figyelt kérdés
Eddig azt hittem, hogy a nagyvárosi csajok csak ilyen pofátlanul válogatósak és beképzeltek, nagyképűek, de nem rég egy nagyon apró településről származó csajjal randiztam és eszem megállt, mennyire pofátlanul viselkedett, meg látszott, hogy valami atomhelyes pasira várt, nem olyanra mint én. Hiába voltam jó fej meg kedves vele, tök flegma volt meg alig szólalt meg. Komolyan az ilyennek mégis mit elhetne kezdeni egyáltalán? Hát szerencsére gyorsan ki is találta, hogy neki ma dolga van, gondolom kamu volt, de őszintén szólva nem bántam már én sem, mert baromi rossz érzés volt, hogy így lealázott egy kis falusi csaj is a sok nagyképű nagyvárosi csaj után. Most már kiderült, hogy valami hatalmas baj van a mai fiatal tini lányok külsőmegítélő képességével. Nem tudom pontosan mitől lettek ilyen válogatósak, lehet a facebook, a média vagy akármi tehet róla, de pár éve még olyan is történt vele, hogy nyílt utcán rám mosolygott gyönyörű lány, látszott, hogy bejöttem neki, meg olyan eset is volt például, hogy lányok kezdeményeztek nálam. Nem lettem rondább szerintem, ugyanolyan fiatalos srác vagyok, sőt fiatal is vagyok még most is. Szóval inkább a lányok változtak én úgy tapasztalom. Manapság már az is ritka, hogy szemezne lány velem utcána, de ilyen mint régebben, hogy még rám is mosolyog meg kezdeményez meg már egyáltalán nem is létezik.
2014. júl. 3. 22:08
 1/6 anonim ***** válasza:
Szóval mindenki megváltozott, csak te nem.... értem...
2014. júl. 3. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Azok a falusi csajok, akikkel eddig dolgom volt, inkább egzisztenciális szempontok alapján válogattak, nem is a külső alapján.


Nálam legutóbb akkor próbálkozott be egy ilyen falusi csaj, amikor megtudta, hogy lediplomáztam. Pedig pár éve még ő koptatott le.

2014. júl. 3. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
szóval pár év alatt minden lány megváltozott?
2014. júl. 3. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Korod? Hány évesekkel kezdesz ki? Hol ismerkedsz?
2014. júl. 3. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
fiatal tini lány vagyok, ráadásul a fővárosban is lakom, és nem ítélek külső alapján. ha valaki ad magára, jól érezem vele magam és nem kőbunkó meg tajparaszt, akkor nem fogom elutasítani, főleg nem szemét módon.
2014. júl. 3. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
70%

Ha valami változik az szinte mindenhol változni fog.

Fõleg a nõk esetében pl divatban stb. Igen erre sokat tesznek a médiában leadott moslékok és mondjuk internetes szolgáltatások ahogy említetted mint pl a Facebook.Sajnos ezt így nem lehet megoldani sehogysem, hogy ne legyenek ilyen válogatósak.Egyébként nem veled van a baj hanem a mai tini csajokkal

2014. júl. 3. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!