Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Egy fiatal srác alacsonyan,...

Egy fiatal srác alacsonyan, kisfiús vonásokkal nem vonzó egy igazi nő szemében, akkor mégis mit tegyen, ha ez a fiú típus senkinek sem jön be, talán csak a kislányoknak, de az ugye már pedofília, szóval az is kizárva. Valaki ebből talált kiutat?

Figyelt kérdés

2014. júl. 4. 15:19
 1/5 anonim ***** válasza:

Növessz arcszőrzetet

18 vagyok, 2-3 hetes szőrzettel 23-24 nek néznek, frissen borotválkozva 16 nak max.

Szar ez a genetika de ez van

2014. júl. 4. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Fel a fejjel. Valamit sportolj, amitől fejlődni fog a tested, sokkal nagyobb sikered lesz és az önbizalmadat is növelni fogja, ha több csaj megbámul az utcán. Tapasztalat. :)
2014. júl. 4. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Egyelőre én sem találtam meg a választ. Mondjuk én magas vagyok, de így is csak addig jutok, hogy esetleg helyesnek tartanak, de annyira már nem vagyok férfias, hogy kezdjenek is velem. Passz.
2014. júl. 4. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
75%
akinek meg te tetszel az meg neked nem, a sors néha kegyetlen
2014. júl. 4. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ugyanúgy vagyok vele,mint a 3-mas válaszoló egy az egyben.
2014. júl. 4. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!