Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hölgyek, urak, lányok, fiúk,...

Hölgyek, urak, lányok, fiúk, nők, férfiak, nektek bejött a chaten való ismerkedés? Volt esetleg rossz élményetek, ami miatt már kevésbé bíztok ebben az ismerkedési formában?

Figyelt kérdés
2014. júl. 5. 19:15
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem nem jött be. Randizgattam onnan egy sráccal aki nagyon kedvesnek tűnt, aztán Kiderült, hogy idegbeteg :/ és szinte zaklatott. Soha többet nem találkoznék chaten megismert sráccal.
2014. júl. 5. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem jött be, már nem tudtam mit mondani....
2014. júl. 5. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem semmi problémám vele. De mindig úgy ismerkedtem, hogy akivel elsőre tudtunk beszélgetni, lehetőleg már aznap randizzunk. Onnantól már teljesen lényegtelen, hogy pont chaten találtunk egymásra.
2014. júl. 5. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem jött be. Sok a rossz tapasztalat (szerencsére egyik sem annyira rossz. Annyi,hogy élőben nem fogtak úgy meg mint chaten). 1 kapcsolatom összejött, fél évig voltunk együtt.

L/19

2014. júl. 5. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
jobb élőben, de nincs különösebb bajom a chat-eléssel sem
2014. júl. 5. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Srácként csak korkérdezős tinikkel, makasz művészlelkekkel, vagy trollokkal futottm össze, azért volt 100ból egy-egy kivétel, akikkel jól csevegtünk és azóta is tartjuk a kapcsolatot.
2014. júl. 18. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!