Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Srácok, ti kezdeményeznétek...

Srácok, ti kezdeményeznétek egy olyan nőnél, akiről tudjátøk, hogy mindig sok férfi csapja neki a szelet, próbálkozik be nála?

Figyelt kérdés
Gondolok itt arra a fajta megközelítésre, hogy sok, jobbnál jobb férfi flörtöl neki, és a nő mégsem adja be a derekát egyiknek se. Ilyenkor megfordul a fejetekben, hogyha a jóképű, jó dumás, tehetős, és esetenként műveltebb férfi számára nem ad esélyt, akkor ti szóba se jöhettek nála? Vagy pont arra gondoltok, hogyha ezek a férfiak nem jönnek be neki, akkor nektek nagyobb az esélyetek nála?
2014. júl. 6. 12:24
1 2
 1/14 anonim válasza:
próba szerencse!
2014. júl. 6. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Nem.
2014. júl. 6. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
és van-e valakije? esetleg leszbikus?.. időpazarlás. te tudod.
2014. júl. 6. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 aladar12 ***** válasza:
egy próbát megér.
2014. júl. 6. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Győzzön a legjobb:)
2014. júl. 6. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
én átlagos vagyok és nekem sikerült meghódítanom egy ilyen lányt :) a suli egyik legjobb csaja volt, de nem az a ribizli típus, hanem kedves aranyos pont ez fogott meg benne...gondoltam meghódítom :) sikerült is, de az utolsó pillanatban beijedtem, hogy "ááá egy ilyen jó lányt nem érdemlek meg" és nem álltam készen egy kapcsolatra szóval inkább kiábrándítottam és megszakítottam vele a kapcsolatot...szóval nincs lehetetlen :) de én nem bepróbálkoztam nála hanem meghódítottam :)
2014. júl. 6. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Az attól függ hogyan viszonyul hozzám,és nekem mennyire tetszik.Szóval ha látnám rajta,hogy lenne esélyem nála,akkor igen.Egyéb esetben nem.
2014. júl. 6. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
Nem kezdeményeznék, mivel engem a kevésbé dekoratív lányok is visszautasítanak szinte mindig.
2014. júl. 6. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Nem, mert még ha össze is jönnénk, akkor állandóan azon rágódnék, hogy már megint valami bájgúnár csapja neki a szelet. Az idegeim nagyon hamar rámennének.
2014. júl. 6. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Alapból az utóbbi időben kezdeményezőbb lettem, ha tetszik nekem valaki... régen nem voltam az. Deeee ilyen nőnél nem próbálkoznék. Versenyezzen, akinek van erre szüksége/igénye. Keresnék mást. Ha ilyen nő akarna tőlem valamit, akkor neki kéne kezdeményeznie - meg sem fordulna a fejemben fordított esetben, hogy lehetne valami. Nem feltétlen azért, mert nem lenne esélyem, bár biztos így érezném. Hanem mert tényleg nem akarok másokkal küzdeni a "kegyeiért". Ha nem akar engem és nem tud dönteni, akkor eleve halott ügy az egész, úgy gondolom. Magasról teszek rá, hogy az állatvilágban mi és hogy van. Nem vagyunk állatok elvégre.


23/F

2014. júl. 6. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!