Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintete. K a csajnak a...

Szerintete. K a csajnak a másik srác jön be jobban, én nem tetszek neki?

Figyelt kérdés

Van egy csaj,aki nekem bejön, de nem tudom ,hogy őneki most inkább a másik srác jön-e be jobban. Amikor a srácra néz, látom a tüzet a szemében, szóval szexuálisan biztos vonzódik hozzá eléggé, meg vele kedvesen beszélget.

Velem viszont néha kedves néha meg nem, ha megszólítom zavarba van, kicsit elpirul, és csillogó szemekkel szokott nézni.



2014. júl. 8. 20:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha én lennék a csaj rád buknék (a reakcióból ítélve), de minden lány más.
2014. júl. 8. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

és akkor a másik srác iránt mit érezhet?

velem meg miért lekezelő néha??

2014. júl. 8. 20:31
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerinte. D ennyiből honnan kellene tudnunk?
2014. júl. 8. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
nem írtad le túl részletesen az tény :) ezt mi nem tudjuk megmondanii de lehet pl hogy te jössz be neki de nem lépsz semmit és ezzel megpróbál féltékennyé tenni hogy hamarabb bepróbálkozz nála. persze lehet az is hogy a másik pasi jön be és akkor téged használ erre :( ezt te érzed . tedd próbára a dolgot (pl hívd el randizni vagy ilyesmi ) amúgy hány évesek vagytok ?
2014. júl. 8. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Első vagyok, de fogalmam sincs. A lányok bonyolultak. (Mondom én lány létemre)
2014. júl. 8. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!