Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért vagyok szomorú, ha...

Miért vagyok szomorú, ha szerelmes párokat látok, amikor hányok a sok nyálas, romantikus dologtól és miért vágyom ilyenkor én is egy lány társaságára, akit szerethetnék, amikor nem is vágyom kapcsolatra igazából?

Figyelt kérdés
El sem tudnám magamat képzelni komoly kapcsolatban. Nem is volt még sosem, csak kavarások lányokkal, de az se sok, mivel valamiért a lányok rondának tartanak, nincs bennem semmi vonzó. Pár csók, kavarás összejött már, de csak azért, mert szerencsém volt. Mostanság viszont nagyon magányos vagyok, úgy érzem nincs senki, aki megértene és folyton arról álmodozom, hogy egy lányt megölelek, megcsókolok és nagyokat szexelek. Nem vagyok ilyen szent romantikus lélek, de csak szar egyedül.
2014. júl. 9. 20:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Lesz ez még így se.
2014. júl. 9. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok ezzel, meg szerintem még elég sokan. Át kell valahogyan vészelni ezt az időszakot, aztán előbb-utóbb úgyis jön majd valaki. :)
2014. júl. 9. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Detto pajti. Sokan vagyunk így.
2014. júl. 9. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!