Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan közeledjek hozzá?

Hogyan közeledjek hozzá?

Figyelt kérdés
Mostanában a baráti társaságommal mindig ugyanazon a helyen nézzük a VB közvetítést, és abban a kávézóban/étteremben dolgozik egy nagyon helyes pincér. Amikor kihozza a kávét vagy fizetünk, akkor mindig szemezünk és ha néha csak úgy összetalálkozik a tekintetünk, akkor mosolygunk egymásra.( Egyébként 3x voltunk ott, de már tudja, hogy hogy iszom a kávét. )Szóval az lenne a kérdésem, hogy hogyan közeledjek hozzá, hogy kérdezzem meg a nevét vagy ilyesmi:) Köszönöm!

2014. júl. 10. 01:34
 1/10 anonim válasza:
szerintem valamikor ha kiviszi a kávét vagy amit rendeltél néha-néha egy-egy kérdést tegyél fel neki, vagy munkaidő után sétáljatok egyet és apránként kérdezgesd
2014. júl. 10. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
89%
vagy add oda a telefonszámod fizetésnél :D
2014. júl. 10. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
67%

Én is voltam hasonló helyzetben, ez nehéz ügy, mert ő ott dolgozik és az egész más, mintha mindig csak ott lenne vendég... Szóval ez őt szerintem eléggé visszafogja.

Mindenesetre én szemezgetnék vele tovább, meg gyakran járnék mosdóba, hogy esetleg véletlen összefussatok, amikor csak ketten vagytok :D Az lenne a lényeg, hogy beszédbe elegyedjetek valahogyan.

2014. júl. 10. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
48%

Ha pincer, akkor kellene irja a nevet a kis kituzojen :P


Kihozza akaved s mondd meg koszi Mark, s majd valaszol hogy nem is vagyok Mark :P ja bocs, azt mondtak hogy ugy hivnak... kezdhettek beszelgetni :P

2014. júl. 10. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

#4 valaszolo: nincs bilétájuk vagy mi a franc az:(

de köszönöm mindenkinek ment a zöld kéz:)

2014. júl. 10. 13:48
 6/10 anonim ***** válasza:
face-en nem találod meg ?
2014. júl. 10. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ha vége lesz a világbajnokságnak, egyszer menj el oda egyedül, és úgy igyál meg ott egy kávét. Fogja venni a lapot, de ha nem, akkor, ha egyedül vagy ott, de csak akkor, ne a barátokkal együtt, akkor kérdezhetsz valami olyasmit, amiből kiderül, szóló-e vagy sem. "Biztos jobb lett volna, ha a családjával otthon nézi a közvetítést" vagy valami hasonlót. Erre igazán válaszolhatná azt, hogy "veled még jobb lett volna, családom egyébként nincs." Ez csak egy tipp.
2014. júl. 11. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

mentek a zöld kezek:D

de, megtaláltam fb-n és hát kiderültek dolgok, először is hogy nem huszonéves hanem 31, illetve, hogy jegyese van, szóval igazából jegeltem a dolgot:DD

2014. júl. 29. 13:35
 9/10 anonim ***** válasza:
Hát akkor akkor nem egyszerű :) . Kérdező, te mennyi idős vagy ? :)
2014. júl. 29. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
17, de jegelem ezt a közeledés dolgot:D nagyon aranyos meg minden, de ha kapcsolata van akkor nekem semmi jogom az tönkretenni:)
2014. júl. 31. 10:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!