Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok, nők 30 éves korig,...

Lányok, nők 30 éves korig, milyen gyakran, és hol próbálkoznak be nálatok? Nagyobb városban inkább?

Figyelt kérdés

Leginkább az érdekel hogy hol,milyen helyeken?

Mi számít bepróbálkozásnak,miből tudjátok hogy bejöttök a férfinak?Milyen szöveggel indítanak?


Mert nem értem sokan írják hogy naponta,de hol?Utcán,buszon,megállóban...átlagos hétköznapi helyeken is,vagy csak ahol szórakozni,kikapcsolódni szokás?Tekintetből is észreveszitek?

Nálam sosem,de nem is járok olyan helyekre,ahova meg igen ott csak én vagyok egyedül.(olyan hobbi,szórakozás)27 vagyok.



2014. júl. 11. 16:19
 1/5 anonim ***** válasza:

Pest, Instant :D


de hárítottam, mert van pasim. szóval... am ilyen ismerkedős szövegekkel...

2014. júl. 11. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Főleg munkahelyen. A nyilvánvalóbb kezdeményezések (utalások, bókok, meghívás kávéra stb.) nem érdekelnek kicsit sem- főleg.Egy érdekes ember van számomra- maga a megtestesült komplexus,nagyon aranyos :) Érdekes volt látni, ahogy hétről hétre gyűjti a bátorságot,hogy rám nézzen, hogy beszédbe elegyedjen velem, és azt hogy mekkora erőfeszítéseket tesz, hogy leplezze a zavarát. Ha nem lennék kapcsolatban biztos viszonoznám a jelzéseit
2014. júl. 11. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Az utcán, buszon, boltban. Igen, bárhol.


Azok csinálják a legjobban, akik indirekt módon jönnek oda, tehát nem mondanak semmit arról hogy mit akarnak, nem említik hogy tetszem nekik. Egyszerűen csak odajönnek, beszélgetünk 10-20 percig, aztán jellemzően elkérik a számom.


De a túl direktség nap közben nekem nem jön be. Azokat kerülöm, akik úgy jönnek oda, hogy "Szia! Tetszel.", hacsak nem mutat gyorsan valami mégis vonzó egyéb dolgot magában vagy nem nagyon jól néz ki.

2014. júl. 11. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

utca, kocsma, szinte bárhol :)


A bepróbálkozós szövegek is változóak, a legjobb talán az volt, mikor egy férfi odalépett hozzám az utcán sétálva, kedvesen rám mosolygott, én vissza, majd annyit mondott "igen, tudtam, hogy neked van a világon a legszebb mosolyod" :) szerintem aranyos volt. :D

2014. júl. 11. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Utcán, vonaton, buszon, uszodában (szauna).
2014. júl. 11. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!