Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Alacsony fiúk! (160-165cm) Ha...

Alacsony fiúk! (160-165cm) Ha tetszene egy magasabb lány (180cm körüli) akivel minden nap találkoztok, de még soha sem beszéltetek, lemernéd szólítani? Vagy félnél, hogy elutasít a magasságkülönbség miatt?

Figyelt kérdés
:)

2014. júl. 13. 22:57
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
80%

Ha tetszene egy magasabb lány (180cm körüli)


Már itt eléggé esélytelen a sztori, így a leszólítás is.

2014. júl. 13. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A kérdező kommentje:
Miért esélytelen? Aki magas, az már szép, csinos sem lehet? Akkor miért néz? :)
2014. júl. 13. 23:16
 3/30 anonim ***** válasza:

Alapvetően nem gondolnám, hogy valaki csak azért elutasítana, mert, hogy annyival magasabb (bár a +15-20 azért már nem kevés).

Az sem esélytelen, hogy tetszene: 1. nem hinném hogy számít egyáltalán 2. nekem konkrétan volt/van ilyen, bár ő csak olyan 5-10cm-rel magasabb.

Viszont:

Válaszodból az derül ki, hogy Te vagy a lány. Miért nem szólítod le te? Semmi baj nincs azzal. Az is lehet, hogy nem csak, hogy nem merne ő leszólítani téged, de valamiért konkrétan elhatározta, hogy nem is fog. (saját példa)

Ha valamit nagyon szeretnél, megteszed érte amit tudsz.

Sok sikert :)

2014. júl. 13. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:

Én sem merem leszólítani, mi van, ha elutasít? Nem tudok róla semmit, azt se, hogy hány éves(15-nek néz ki max). Ráadásul cink lenne, ha piros lapot osztana nekem, mivel minden nap ott ebédelünk a szüleimmel, ahol ő futár :D

Mostanában egyre többször álmodom vele, hogy együtt eszünk, megpuszil, ilyen lightos dolgokat csak. S mikor meglátom, alig bírom visszafolytani a mosolygást :)

2014. júl. 13. 23:45
 5/30 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy nem. Már a 8 centihez is keményen fel kellett pócolni a t"keimet, csak akkor annyira bejött a lány, hogy inkább haljak meg alapon megpróbáltam. A párok 4%nál alacsonyabb a pasik, ennek jó része 1-2 centi, a többi mikroszkóppal keresendő. Szólítsd le te, tudja, hogy nem akadály.
2014. júl. 14. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
20%
Nem, és kész. Sokadjára már fárasztó folyton teperni. Azt meg felejtsük már el, hogy a nők nem külső alapján választanak. Egy magas nő önmagánál magasabb férfiak között keresgél, az alacsonyra egyszerűen nem tud felnézni, s lehet a férfi akár világmegváltó félisten is. Hány magas nőt láttatok alacsony férfival? Szerintem egyet sem.
2014. júl. 16. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:
Azért nem kéne általánosítani. Engem hiába bámulnak, tartanak egzotikus amazonnak, ha egyik se jön oda. Fel tudok nézni egy alacsony fiúra is, ha okosabb, talpraesettebb mint én, ha intelligens, udvarias. Ugyanakkor nem tekintek úgy, mint férfira egy olyan 2m-es bájgúnárra sem, aki bunkó, agresszív és buta, együgyü.
2014. júl. 16. 21:32
 8/30 anonim ***** válasza:

5-ös vagyok.


Ez rendben van, de körülbelül 1000 nőből 4 az, aki egyáltalán járna alacsonyabb pasival. Most ebben benne van az 1-2 centi is, a többi az szinte esélytelen, és éppen ezért senki sem megy a szinte biztos bukásra, hacsaknem annyira lenyűgözöd, vagy annyira nem érdekli, hogy bepróbálkozik. Ha bejön egy jóval alacsonyabb srác, akkor ad le az erős jelzéseket, hogy szabad a pálya, nyiss felé, és akkor felbátorodik.

2014. júl. 17. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
Ui: Általánosítok, mert ez a statisztika (nem én találtam ki, olvastam).
2014. júl. 17. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:

Én 170 cm magas vagyok és nagyon sok olyan lány tetszett aki magasabb volt nálam. de mégsem mentem oda hozzá...


inkább szomorú lettem ,hogy miért nem lettem magasabb.

2014. júl. 17. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!