Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Aki csúnya, nyomi testre is...

Aki csúnya, nyomi testre is és eléggé gátlásos, félénk, parázós típus fiúként, ha lányokról van szó, az hogyan szokott sikeresebb lenni a lányoknál, hogy összejön neki kapcsolat vagy csak szex?

Figyelt kérdés
Mert én ilyen fiú vagyok, tipikus jó fiú, csak már sikerült kicsit tökösnek lennem és így összejött egyszer petting is, de általában csóknál, ölelésnél tovább nem tudok jutni, mert mintha a lányok első tali utána lekopnának vagy nem akarnának tőlem többet mint barátság és ezt ki is fejezik többnyire. Aztán meg hiába próbálkozom, nem jön össze gyakran még második tali sem, nem, hogy csók, szex, járás. Szóval, aki hasonlóan megszívta a külsejével, de mégis rájött a sikerre, örülnék,h a ellátna pár hasznos tanáccsal, mert most úgy érzem megálltam a csóknál a fejlődésben a lányokkal, a szex, kapcsolat még mindig álom nekem.

2014. júl. 17. 16:55
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
44%

Miért kellenél bárkinek is? Jó, le leszek pontozva, de ha belegondolsz nincs semmi megkapó sem a külsődben SEM PEDIG a belsődben. Selejt vagy, magyarán. Szar? Szar. Tegyél ellene, gyúrással, ölözködéssel például. Meg szedj magadra egy kis önbizalmat...


Jah és... nem a szex körül forog a világ. Ne a barátnő/szexpajtás találása legyen életed fő célja. Ennyire ne legyél balfék.

2014. júl. 17. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Jól öltözködöm, edzeni is szoktam, más kérdés, hogy csóró kosztból nem fogok megnőni izomállattá, de nem is akarok. Szeretném hinni, hogy van lány, akit nem zavar az, hogy nem tökéletes a külsőm, főleg, hogy én is sok testi hibát elnézek egy lányban, ha megkedvelem.
2014. júl. 17. 17:04
 3/15 anonim ***** válasza:
67%
Kedves 1-es válaszoló! a belsejéről nem írta, hogy SZAR! Tanulj meg olvasni! Emellett ugyanolyan nagy arcú szarvagy te magad
2014. júl. 17. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Sajnos neked annyi.
2014. júl. 17. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Ha már tudod kérdező, hogy mi a probléma, akkor miért nem változtatsz? Ha engedte a lány, hogy fogdosd (petting), akkor nem hiszem, hogy esélytelen lettél volna nála. Legyél egy kicsit határozottabb. Talán a magabiztosság a legfontosabb egy férfi esetében. Ha az hiányzik, akkor lehet kigyúrt izomgyuri is, akkor sem fog senkinek sem kelleni.


(kicsit pocakos, vékony testalkatú átlagos gyerek vagyok és volt több kapcsolatom is már, amik hosszabb ideig tartottak...)

2014. júl. 17. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 Skorpió87 válasza:

Én nem hiszem, hogy ez teljesen így van, ahogy írod a külsődről. Lehet, hogy csak kevés az önbizalmad.



Szerintem légy erélyes. Láttam olyan fiút, aki csúnya volt arcra, meg unszimpatikus teljesen, de felhívta magára a figyelmet, hogy igyekezett jó holmikba megjelenni, meg erélyes volt, volt tartása. Nem volt egy nagy csajozógép, de nem egy sikere volt már. Szerintem belőled a határozott fellépés hiányzik inkább. Sok nő azt szereti ! A jó fiúkat meg kihasználják, mivel JÓK !

2014. júl. 17. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Kedves hármas! Egyél szart. Egyébként pedig, a kérdző drága itt nyavajog, hisztizik egy nőért. Életképtelen. Én csak őszinte voltam. Az igazság pedi fáj. És mintha neked is fájna...


Kérdező, te kis buta, nem izomállatnak kell lenned, hanem férfiasabbnak egy szalmaszálnál. És, ha itt nyavalyogsz, senkit sem izgat, te miket tolerálsz. Szarul nézel ki - mit lehet tanácsolni? Plasztika? Ha kajára sincs pénzed, kiesett. Gyúrsz? Közelebb állsz a javuláshoz. Önbizalomhiány? Neked nem nő kell, mert nem fog dobni rajta, ha megdugsz egyet. Magaddal békülj ki előbb.

2014. júl. 17. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
vegyél elő egy lapot nálam segít. írd fel a problémát, majd a kérdést, hogy mi okból van ez a probléma? Majd leírod őket és már csak arra vár a dolog, hogy ezeket a problémákat eltüntesd. A lapot ne gyűrd szét, nálam ösztönzőleg is hat ha néha előveszem. Próbáld ki segíteni fog.
2014. júl. 17. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
itt az a cél, h az önbecsülésed növeld. nem az, hogy izomgyuri páwafiú legyél.
2014. júl. 17. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
9-dik osztálytól kezdve sokan csúfoltak, de néha voltak jelek, hogy tetszem 2 lánynak, csak akkor még annyira félénk voltam, hogy egyáltalán nem is mertem lányok felé közelíteni azóta már sokat fejlődtem, annak ellenére, hogy még midnig sok bennem a gátlás, félelem.
2014. júl. 17. 17:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!