Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Sportosan vagy izmosabb lányt...

Mickee kérdése:

Sportosan vagy izmosabb lányt keresnék. Minden ilyen lány csak az erősebb, magasabb izmosabb férfiakat keresi?

Figyelt kérdés
Olyan sportosan, de láthatóan izmosabb, erősebb lányt keresnék, akit nem zavar ha a férfi kicsit vékonyabb (173cm/60kg 38év)

2014. júl. 21. 14:18
 1/5 anonim ***** válasza:

Van ilyen, de akkor biztos, hogy uralkodni akar.

Ha ez téged nem zavar...

2014. júl. 21. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én izmosabbnak vagyok mondható 1,5 év kondi után, de nem tudom mit kezdenék veled. Számomra kellemetlen lenne, hogy én vagyok az erősebb. Nem kell két ajtós szekrény, de azért legyen valamilyen szintű fizikuma.
2014. júl. 21. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Nem nagyon zavarna ha normális körülmények között lehet kezelni. Ha arra van igénye, akkor megpróbálnám megadni, hogy normális keretek között ki tudja elégíteni ha éppen uralkodni akar, arra van igénye..

Engem meg izgatnak sportosan vagy nagyobb izmok, amiket alkalmanként tudnék masszírozni, kényeztetni stb. :)

2014. júl. 22. 15:50
 4/5 anonim válasza:
a kérdező szadomazot akar magyarul:D
2014. aug. 6. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Épp ezt akartam mondani, hogy NEM szadomazo...
2014. aug. 6. 19:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!