Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerény, megbízható, közvetlen...

Good boy kérdése:

Szerény, megbízható, közvetlen, vallásos (lehetőleg római katolikus), lányt keresek 21-28 éves korig. Ha Dél-Alföld vagy esetleg Pest megye déli részén laksz, előny! Ha szereted a nyelveket még nagyobb előny. Ismerkedünk?

Figyelt kérdés
Egy tartós kapcsolatot keresek melyben a szeretet dominál. Én 28 F, egy sportos, vallásos fiú vagyok.

2014. júl. 22. 18:43
 1/7 KnightBalazs ***** válasza:
100%
28 évesen már férfi kéne legyél nem fiú ;)
2014. júl. 22. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
53%
A római katolikus hamis vallás, mert a hagyományokra is épít, nem pedig a Bibliára.
2014. júl. 22. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
53%
Szia, én ilyen lány vagyok. Szex játszik házasság előtt? 22/N
2014. júl. 22. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Bakker először, azt olvastam szekrényt keresel! :)
2014. júl. 23. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
kedves 2. hozzászóló kicsit részletesebben ki tudnád ezt fejteni ?
2014. júl. 23. 19:47
 6/7 A kérdező kommentje:
Kedves 3. kommentelő ,sex nem játszik. Köszi a kérdésed.
2014. júl. 23. 20:30
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Hah, ilyen srácok még léteznek? :) Tök jó! Mégis merrefelé van esélye az ember lányának beléd botlani?

(Ahol én élek, ott ez a korosztály teljesen hiányzik a templomból. Szóval tényleg érdekelne, hogy hol teremnek még ilyen srácok. :))

2014. szept. 20. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!