Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hol lehet olyan elvált férfiak...

Hol lehet olyan elvált férfiakkal ismerkedni, akik azért váltak el, mert elegük lett a hárpia feleségükből?

Figyelt kérdés

2014. júl. 27. 15:06
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
77%
:D
2014. júl. 27. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
78%
Kocsmában? :'D
2014. júl. 27. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
82%
Inkább azt kérdezd hogy hol nem mert az lenne a rövidebb lista.
2014. júl. 27. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
67%
Hajléktalanszállón.
2014. júl. 27. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim válasza:
87%
Viccet félre téve, én nőként, ha betévedek 2-3 barátnőmmel egy pubba, akkor többször tapasztaltam, hogy a pultnál ülő 30-as, 40-es férfiak éppen azt ecsetelik a pultosnak, hogy nem bírják elviselni a feleségüket/élettársukat, és válás lesz a vége, meg ilyenek. Ezért írtam a kocsmát (bár nem a lepusztult út menti csehóra gondoltam ezalatt)
2014. júl. 27. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
94%
Mit takar az, hogy hárpia, és miért lettek hárpiák? Az se mindegy ám.
2014. júl. 27. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Hárpia: kibírhatatlan, házsártos, veszekedő asszony, aki mellett csak bűnösnek érezheti magát a férj.
2014. júl. 27. 15:25
 8/15 A kérdező kommentje:
Azért ismerkednék ilyen okból elvált férfiakkal, mert ők talán jobban megbecsülik a nyugodt és vidám életet, amelyet mellettem élhetnének. Én is hasonló okból váltam el, csak nálunk a férj volt a hárpia.
2014. júl. 27. 15:28
 9/15 anonim ***** válasza:
50%
Nem azt kérdeztem, hogy mi van az értelmező kéziszótárban hárpia címszó alatt. Arra céloztam, hogy oka van, ha valaki hárpia, tehát milyen szituban képzeljem el? Mondj egy vagy két olyan helyzetet, amiben hárpia volt a nej, és akkor megkönnyíted a dolgunkat.
2014. júl. 27. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
50%
Még valami, csak súgok, a nem megfelelő kapcsolatban és nem megfelelő hozzáállás mellett mindenkiből hárpia lesz. Jól nyisd ki a szemed, mert lehet, hogy pont a férjektől váltak hárpiává azok a volt feleségek, csak persze ezt te nem fogod tudni az elején, mert csak a férfiak nézőpontját fogod hallani, és le merném fogadni, hogy mindet sajnálni kell majd, kb. olyan szinten, hogy ők ott se voltak és hárpia lett az asszony. Kettőn áll a vásár, szóval szerintem ez elég balfék koncepció, már ne is haragudj...
2014. júl. 27. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!