Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ha egy lánynak több fiú is...

Ha egy lánynak több fiú is tetszik, de nem én vagyok az első, érdemes vele foglalkozni?

Figyelt kérdés
Aki neki jobban tetszik annak viszont ő nem kell.

2014. júl. 27. 17:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha téged nem zavar a tudat, hogy ha esetleg mégis kellesz neki, akkor az csak azért lesz, mert "ha nincs ló, jó a szamár is", akkor csak nyugodtan. Ha van egy kis önbecsülésed és büszkeséged, és nem akarsz valaki pótléka lenni, nem akarod magad teljesen megalázni, akkor maradj tőle távol, és keress egy olyan lányt, akinek te leszel az első.
2014. júl. 27. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha még kislány és nem tudja kit/mit akar hagyd a p***ba,ha felnőtt nő,akk van pár agyi problémája...ha gondolod írj rám és megbeszélhetjük,mert tudok ilyen hasonló sztorit:)
2014. júl. 27. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Pótlék? Minkét srác tetszik neki. Az egy dolog, hogy az egyik jobban, de nem ezen múlik. Szerintem érdemes. Aztán lehet, hogy kiderül, hogy olyan típusú lány, akinél mindig csak az első fiú számít, de ha több fiú is egyszerre tetszik neki, akkor szerintem erre kevesebb az esély. Mivel a másik fiúnak ő nem tetszik, mindenképp megéri foglalkozni a lánnyal.
2014. júl. 27. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Hány évesek vagytok?

Egyszer hallottam olyat, hogy amíg nincs kapcsolatban az illető, addig úgymond kivetheti másokra is a hálóját ismerkedés céljából... Én ezzel annyira nem értek egyet amúgy, és ahogy elnézem, a többiek sem.

Esetleg megpróbálhatod meggyőzni a lányt, hogy Te jobb vagy annál a másiknál. Azt sem írtad, hányadán álltok. Ő tudja, hogy tetszel neki? Akkor talán máshogy tekintene rád.

Azért túl sok reményt ne fűzz hozzá, de egy próbát talán megér.

17L

2014. júl. 27. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!