Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Az miért olyan nagy tragédia,...

Az miért olyan nagy tragédia, ha én a könnyűvérű lányokhoz vonzódom és igazából most is jól jönne egy ilyen lány, aki barát és szexpartner egyszerre?

Figyelt kérdés
Senki sem ért meg, pedig az élet legszebb dolga a szexelés idegen lányokkal, csak hát mindenki járni akar velem és én már unom ezt.
2014. júl. 27. 20:33
 1/7 anonim ***** válasza:
miért, olyan nagy tragédia?
2014. júl. 27. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
nekem nem tragédia, egészségedre.
2014. júl. 27. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Igazi példa apa lesz belőled
2014. júl. 27. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
valamit nem értesz szerintem
2014. júl. 27. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Üdv a klubban. Nekem is ilyen kellene, de nem tudok egy ilyennel sem megismerkedni. Pedig túl egy hosszú kapcsolaton, szakításon nekem pont ez kellene. Semmi elköteleződés hanem csak szórakozni vágyom. És korrekt emberként olyannal, aki szintén csak ennyit akar.
2014. júl. 27. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
5-ös, akkor te tudod milyen ez. Velem járna most egy lány, de én csak szexre vágyom és így nem lehet semmi, de látom h rossz neki, de én meg nem akarom kihasználni, mert ő szerelems belém én meg semmit sem érzek iránta, csak szexuálisan.
2014. júl. 27. 23:15
 7/7 anonim ***** válasza:
Én nézelődök ezen a szexpartner kereső oldalakon, de nem mindig tiszta, hogy mikor járok prosti oldalon vagy tényleg ismerkedősön. Meg a nagy része kamu a kitett lányoknak. Nekem is jól jönne egy ilyen partner.
2014. júl. 29. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!