Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mekkora az esély, hogy összejö...

Mekkora az esély, hogy összejövök azzal a csajjal? Mit gondoltok erről? (Többi részlet lent. )

Figyelt kérdés
Egyik haverom össze szeretne hozni egy olyan csajjal, akit még életemben nem láttam. Szerinte mindenben hasonlítunk egymásban. Belőlem már kihalt a reménység, szerintem nincsen olyan személy, aki olyan lenne, mint én és még alkotna is velem egy párt... És jövő hét vége felé fogok velük találkozni.

2014. júl. 27. 23:19
1 2
 1/11 Tibohr ***** válasza:
50% vagy igen , vagy nem, ez majd akkor dől el, előre ne lehet számítgatni semmit.
2014. júl. 27. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Meséld már majd el légyszi,hogy mi volt.:D
2014. júl. 27. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
A találkozóra gondolsz? Vagy arra, hogy a továbbiakban mi lesz?
2014. júl. 27. 23:36
 4/11 anonim ***** válasza:
Arra,hogy tetszett-e,igaza volt-e a haverodnak.
2014. júl. 27. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Meglesz, majd kiírom a dolgokat.
2014. júl. 27. 23:42
 6/11 anonim ***** válasza:
a barátnőm nem egy pasival akart összeboronálni, amiből az lett h elsőnek nem tetszett mikor nyomult, viszont amikor már kicsit elérhetetlen volt, már tetszett vagy gondoltam rá sokat...
2014. júl. 28. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
#6-os kommentelő: miért van az, hogy nektek, csajoknak a nagy része azok után futkos, akiket először vagy kidobták vagy nem akar kapcsolatot veletek?
2014. júl. 28. 20:08
 8/11 anonim ***** válasza:
74%

Nem tudom, szeretjük az elérhetetlen pasikat? :D

De nekem nagy reszt az is volt a bajom, hogy volt amelyik csak meg akart dugni...

2014. júl. 29. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, mi is azok után futunk :D Ilyen az ember: Amit nem kaphat meg, arra vágyik, amit megkaphat, azt nem becsüli meg. Tisztelet a kivételnek.
2014. júl. 31. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
9. kommentelő: én tutira megbecsülném, mert eddig mindig pofára esés lett a vége a csajszerzésnek...
2014. júl. 31. 11:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!