Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért van az hogy azoknak a...

Pigler Soma kérdése:

Miért van az hogy azoknak a lányoknak akiket én ismerek csak ARANYOS vagyok. És nem tudnak rám úgy tekinteni mint potenciális kapcsolat. Csak kavarás. Ez miért van meg hogy mindig átbasznak és megcsalnak? Ennyire jólesik nekik hogy kihasználnak? 15/f

Figyelt kérdés

2014. júl. 29. 23:44
 1/10 anonim ***** válasza:
Kamu
2014. júl. 29. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ezen mi kamu? :|
2014. júl. 29. 23:50
 3/10 anonim válasza:
Megcsalás tag?
2014. júl. 29. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Tüdérem, az csak akkor kapcsolat, ha mindkét fél kapcsolatnak tekinti. Tehát ilyen értelemben a megcsalás az nem megcsalás.
2014. júl. 29. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
De amúgy kérlek.. ha nem tudsz értelmeset hozzászolni akkor ne kommentelj.. Miért irnék ki ilyet amúgy ha nem lenne igaz? Nincs ennyi időm hogy ilyenekkel töltsem el feleslegesen :D ez engem komolyan zavar és kiváncsi voltam hátha értelems lány fülekre talál, és ő tudja rá a választ.. De köszönöm a segítséget 1# ;)
2014. júl. 29. 23:54
 6/10 A kérdező kommentje:
Bocs.. Amúgy nem egyszer fordult elő olyan hogy igenis kacsolatban voltam mindkét fél annak tekintette.. én is és ő is.. és mégis megcsaltak ;)
2014. júl. 29. 23:55
 7/10 A kérdező kommentje:
De ne a TAG-okon legyetek fenn akadva kérlek.. a kérdésemre szeretnék válaszokat :/
2014. júl. 30. 00:16
 8/10 anonim ***** válasza:
Honnan tudjuk? Lehet, hogy gyerekes vagy, ami 15 évesen még nem is lenne csoda, olyan a kisugárzásod, mimóza vagy, ezt a közvetlen környezetedtől kellene megkérdezned. Amúgy hány évesekkel randizol? 10?
2014. júl. 30. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Igen nyilván 10.. hát 14-15.. de már megkérdeztem a közvetlen körülöttem lévőket is és nem mondtak semmi ilyet.. meg szüleimet is ezzel kapcsolatban és nem vagyok gyerekes szerintük se.. vagy lehet csak szimplán rossz embereket ismerek meg rossz helyen? :6
2014. júl. 30. 19:41
 10/10 AdWise ***** válasza:

Csak azt lehet kihasználni aki hagyja magát.

Lehet hogy a probléma az Ön készülékében van...

Tényleg nem bántásból, de nem ártana gerincet növeszteni, és akkor nem érnének ilyen problémák.

2014. júl. 31. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!