Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Segítség akkor most mi van?

Segítség akkor most mi van?

Figyelt kérdés

Ebben a kérdésben a válaszok többsége vékonyt írt és ogy "mert ők foglalkoznak magukkal" de én nem vagyok vékony, de duci sem, pont a kettő között. Akkor ez nagyon nagy baj igaz?

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..



2014. júl. 30. 19:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Az a baj hogy feltetted ezt a kérdést :P
2014. júl. 30. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
normális válaszokat várok köszönöm..
2014. júl. 30. 19:26
 3/5 anonim ***** válasza:
Az a jó nő akik van mit fogni, de nem kövér, és nem csont sovány!
2014. júl. 30. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Fish1 ***** válasza:
Az a baj, ha neked baj. Egy embert jó esetben nem arról ítélnek meg, hogy milyen a testalkata, hanem arról, hogy milyen ember. Szerintem te nem szereted magadat, máskülönben nem tettél volna fel egy ilyen kérdést. Aki nem szereti magát, azt nagy valószínűséggel más sem fogja.
2014. júl. 30. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Ha ennyire fontos a testalkatod, változtathatsz rajta. Viszont szerintem fogadd el magad. Egyáltalán nem baj, hogy nem vagy vékony hisz sok ember nem az még is boldogak. Biztos sokan szeretnek és ők a testalkatoddal együtt szeretnek. Végül pedig egy embert jó esetben nem a teste miatt, hanem a lelke miatt szeretnek. Ha valaki csak azért szeretne mert vékony vagy az már régen rossz. Szóval fogadd el magad, és nem lesz ott semmi gond! :)
2014. aug. 1. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!