Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Régen (1-2 éve) elég sokat...

Régen (1-2 éve) elég sokat hülyültem egy sráccal, jól elvoltunk amíg együtt voltunk (nem voltunk kapcsolatban) aztán lett pasim és ő gyakorlatilag teljesen kikopott az életemből. Szerintetek mit lehetne tenni?

Figyelt kérdés
Nem kedveli a képeimet facebookon, nem szól hozzá semmilyen kiírásomhoz. Nem köszöntött fel szülinapomon, névnapomon se! azóta 2x láttam de direkt nem jött a közelembe hogy ne kelljen köszönni... -.-
2014. aug. 1. 15:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
van egy olyan érzésem hogy most dobott a pasid és ez a srác jól jönne mint lelki szemetes . -.-
2014. aug. 1. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
lehet ő akkoriba beléd szeretett , és ahogy te összejöttél a sráccal , ő csalódottnak érezhette magát és lehet megbántást is érzett , és inkább elkerül mert nem tudja nézni h mással vagy.....
2014. aug. 1. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
"Nem kedveli a képeimet facebookon..." ez kész:DD
2014. aug. 1. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
100%
hát ha régen jól éreztétek magatok és most lett egy "PASID" akkor ne csodálkozz :) (pasid miatt szar le)
2014. aug. 1. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
1. :S ismerlek téged??? amúgy nem dobott a pasim hanem közös megegyezéssel szakítottunk, és nem használnám ki a régi srácot csak hiányoznak a régi beszélgetések, hülyülések ...
2014. aug. 1. 15:52
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Arniss44 áll a legközelebb az igazsághoz...
2014. aug. 1. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

ezek szerint eddig te se nagyon törekedtél vele a kapcsolatban maradásra... neked lett egy barátod, kevesebb időd lett rá, ezért ő is más társaságot keresett.

Keresd meg te őt, beszélj meg vele egy találkozót, viszont írtad, hogy egy-két éve sokat hülyültél vele. Ezzel arra utaltál, hogy azóta volt neked barátod? Mert ennyi barátságot szerintem nehezen lehet behozni... :/

2014. aug. 1. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Gondolom, hátsó szándékkal barátkozott veled.
2014. aug. 1. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
"Gondolom, hátsó szándékkal barátkozott veled." Muszáj így fogalmazni? annyira nevetségesek vagytok, hiszen jól érezte magát a csaj a "régi srác" társaságában és gondolom ennek örült a pasas is. Én is voltam egy hasonló helyzetben és valóban az történhetett hogy többet szeretett volna tőled. Nem túl jó dolog hogy az ember teper egy csajért(nem, nem csak azért hogy lefeküdjön vele akár csak egy őszinte mosolyáért is vagy csak azért hogy vele lehessen, hogy emlékezzen rá) minden tőled telhetőt megtesz és utánna összeszedsz egy másik férfit. Az finoman szólva is elég sz@r érzés :S
2014. aug. 1. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
tőle*
2014. aug. 1. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!