Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogy van, kollégistáknak,...

Hogy van, kollégistáknak, egyetemistáknak könnyű intelligens csajokkal ismerkedni, a többi arc meg mehet discoba, netre meg az utcára szólítgatni a maradékot?

Figyelt kérdés
2014. aug. 3. 19:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Mert azintelligens csajok egyetemre járnak, nem discoba.
2014. aug. 3. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Nehogy azt hidd, hogy nekünk olyan könnyű.. Egy normális intelligens lány nem akadt még horogra.. :/

Egy 20 éves egyetemista srác..

2014. aug. 3. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Bocsánat, elírtam: az intelligens csajok
2014. aug. 3. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Hogy van az, hogy ha van egy jó BMW-éd akkor sok csaj akar veled járni? Ez van sajna. Egy csóró pasi a diszkó libákkal tud ismerkedni, ha tud.
2014. aug. 3. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
68%
Aki egyetemre jár az intelligens. EPIC FAIL
2014. aug. 3. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Egyetemista srác vagyok,és közel sincs ez így.Ugyanúgy működik,mint mindenhol.Ha jól nézel ki,akkor ugranak rád a csajok,ha nem,akkor nem.

Engem például magasról leszarnak a csajok itt egyetemen is,mintha levegő lennék.Ugyanez van egyetemen kívül is,mivel nem vagyok az a páva helyes pasi kategória.Nem vagyok csúnya,csak a felszínesség uralkodik manapság minden szinten... Ha már nem vagy helyes,akkor lehetsz bármilyen belülről,meg sem akarnak ismerni,ha értelmes lennél az sem számít akkor már.

23/F

2014. aug. 3. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

HAHAaa igen erre akartam kitérni. Egyetem nem egyenlő intelligencia.


De amúgy meg, a másik jó megszólalás hogy "ha tud" na igen. Igazából ismerkedhetsz te akárkivel,, HA tudsz ismerkedni. Ha nem akkor meg körül vehet akár hány okos lány akkor se lesz semmi.


Na jó azért valami biztos, csak ragad rád valami. Kivétel ha annyira elkerülnek hogy mégsem.

2014. aug. 3. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Általánosítás a javából.
2014. aug. 3. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Hát de mindenhol egy csomó ember néz ki jól, pl discoban csoportban, jó ruhákban, barna, jó séróval, magas, gyúrós, telefonnal és mégsem sok olyat láttam hogy valaki ezek közül annyira kitűnt volna, hogy "ugrálnak rá a lányok". Van egy BMW-s ismerősöm, rá sem ugrálnak a csajok, inkább szarakodik velük meg költ rájuk. Egyetemen meg állandóan körülötted zsonganak a fiúk-lányok, nem kell sok kezdeményezőkészség ahhoz, hogy köszönj nekik, kérdezz valamit a sulival, a szituációval vagy velük kapcsolatban és elhívd őket óra után akárhova.
2014. aug. 3. 21:05
 10/12 A kérdező kommentje:
És aztán ott felszedd a csajokat.
2014. aug. 3. 21:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!